Так жартома назвали Басейнову Раду – колективний орган управління басейном річки Дністер, куди входять Прут і Сірет. У її складі – представники державних, самоврядних органів, наукових та громадських організацій і навіть водокористувачів семи областей: Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької та Одеської. Історичний момент створення БР відбувся позавчора у … залі готельного комплексу «Буковинська зірка», що у Боянах. Його виконавчим органом є Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів (Чернівці). Мета Дністровського парламенту – впровадження інтегрованого управління водними ресурсами.
Вам також може сподобатися
Загалом з 16 жовтня у Чернівцях зареєстровано 22284 випадків ГРЗ, в т.ч. 9944 – серед дітей, 1166 випадків грипу ( 67-серед дітей). Від ускладнень померло шестеро осіб. Серед дітей летальних випадків не було.
А їдять українці погано, надто ж студенти Чернівецькі студенти недоїдають Їхнє харчування є неповноцінним і незбалансованим. Вони споживають білків на половину менше […]
Кобилянська розвалюється? Рятувальникам довелося демонтувати 2 балкона на вул. О.Кобилянської, які загрожували обвалом. Тут же на будинку №9 демонтували карниз, який навис […]
Реклама – рушій пиятики Боротьба з наркотиками відвертає увагу від алкоголю, це спрацьовує на користь виробникам пива. Зростає кількість броварень, розповсюджується реклама, […]