Так жартома назвали Басейнову Раду – колективний орган управління басейном річки Дністер, куди входять Прут і Сірет. У її складі – представники державних, самоврядних органів, наукових та громадських організацій і навіть водокористувачів семи областей: Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької та Одеської. Історичний момент створення БР відбувся позавчора у … залі готельного комплексу «Буковинська зірка», що у Боянах. Його виконавчим органом є Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів (Чернівці). Мета Дністровського парламенту – впровадження інтегрованого управління водними ресурсами.
Вам також може сподобатися
Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрила та припинила корупційні дії заступника голови апеляційного суду Чернівецької області. Суддя вимагав 15 тисяч […]
На мінімальну зарплату жити неможливо – можна хіба що вмерти, не залишивши собі на похорон Газета «Версії» провела експеримент: її кореспондент спробував […]
Продовжуємо серію матеріалів, присвячену буковинській історії 1991-2011рр. Саме в цих роках – найгостріша інтрига. Як сталося, що сірі й непомітні чиновники стали власниками багатомільйонних статків? Як сталося, що заводи, які будували всім миром, опинилися в руках небагатьох «обраних»? Чому, бажаючи свободи, люди отримали нове ярмо?
Надання політичного притулку в Чехії чоловікові Юлії
Тимошенко Олександру нагадало про політичну еміграцію з сучасної України як явище. Хоча політичний притулок наші земляки просять нерідко: від 1990-го і до 2010 років майже 14 тисяч українців зверталися до Праги з проханням про його надання. Та отримали на це дозвіл тільки 171 особи. Але були й інші часи, коли політемігрантами у тодішній Чехословаччині ставали десятки тисяч українців.