Чим круті спеціальні столи для геймерів

Проводите незліченні години за грою? Цінуєте зручність і мрієте позбутися надокучливого болю в спині після довгого перебування в положенні сидячи? Хочете, щоб усі необхідні предмети, від геймпада до запасної батареї, були під рукою, але не заважали ігровому процесу? Тоді вам точно сподобається комп’ютерний стіл для геймерів. Спеціальні меблі відрізняються за типом конструкції від звичайних письмових столів і виготовлені з урахуванням вимог і побажань завзятих гравців. У чому полягає їхня особливість і чи є резон переплачувати? Обговоримо нижче.

Стіл геймера — зручність і стиль


Конструкція геймерського столу продумана до дрібниць і адаптована під потреби потенційного гравця. Широка стільниця часто здатна вмістити не один, а два монітори — для тих, хто серйозно залучений в ігровий процес. Часто в передній частині розміщується трапецієподібний виріз, завдяки якому можна сидіти якомога ближче до клавіатури, зручно розмістивши лікті на поверхні меблів. Таким чином знижується навантаження на суглоби, руки не затікають, і зменшується ризик виникнення тунельного синдрому. Також часто в конструкції зустрічаються спеціальні підставки для ніг, завдяки яким можна зі зручністю грати годинами безперервно. Багаторівнева система розташування робочих поверхонь — ще одна особливість столу геймера. Це необхідно для того, щоб розмістити максимум корисних речей, наприклад:
1. портативні колонки;
2. зовнішні твердотільні накопичувачі — ССД 2.5” та інші;
3. комп’ютерну мишу;
4. ігрові педалі;
5. джойстики тощо.

Часто до комплекту входить стаціонарна або висувна підставка для системного блоку, а також отвір для проводів і навіть приставна тумба для зберігання дисків і дрібних девайсів. А ось стандартні шухляди, як у письмових столах, зазвичай відсутні через непотрібність. Геймерські столи впадають в очі завдяки незвичайному дизайну. Виробники намагаються йти в ногу з часом і виготовляють меблі в різній колірній гамі з використанням різнокольорових, меламінових і навіть світловідбивних окрайок і плівок ПВХ. Можна знайти стіл з оздобленням, що збігається за відтінком зі світлодіодним підсвічуванням ноутбука або монітора: у такому разі ігровий куточок стане справжньою родзинкою всього приміщення. Оскільки азартні гравці можуть не вставати з-за комп’ютера годинами, виробники виготовляють меблі з довговічних матеріалів, що витримують щоденні навантаження (зазвичай це дерево або скло).

Висновки


Стіл для геймера вирізняється комфортною, ергономічною конструкцією, зручністю робочого місця, наявністю спеціальних відсіків для зберігання гаджетів і аксесуарів, а також стильним дизайном і зносостійкістю. Зазвичай подібні моделі коштують дорожче за стандартні письмові столи, проте виправдовують свою ціну і популярні серед завзятих геймерів завдяки високим експлуатаційним характеристикам.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *