Про це повідомив перший заступник начальника КП «Чернівціводоканал» Тарас Бабух. Кошти спрямують на погашення боргів підприємства за електроенергію. Водоканал сподівається й на зростання надходжень від споживачів. Зокрема, від 1 березня зростуть тарифи на водопостачання для бюджетних установ та інших організацій, крім населення.
Вам також може сподобатися
883,7 млн. грн складатимуть цьогорічний бюджет Чернівецької області
Чернівці – 13 озер і 6 малих річок
Кожен глядач зможе поринути у світ музики разом із досвідченими музикантами та молодими виконавцями. 31 березня у Центрі культури «Вернісаж» (вул.Кобилянської, 51) […]
«Біг заради гармонії» дістався 31 серпня Чернівців. «Всесвітній біг заради гармонії» – міжнародна некомерційна естафета, що проводиться з метою поширення толерантності та […]