«Буковина» зіграє з «Динамо»

Планується, що на зелений газон вийдуть футболісти, які двічі вигравали першість другої ліги СРСР – Василь Задорожняк, Валерій Королянчук, Валерій Сарафінчан, Віктор Мглинець.
У складі «Буковини» можуть зіграти також ті, хто вигравав першість СРСР серед колективів другої ліги ще 28 (!) років тому. Серед них – Юрій Гій, Іван Гакман і Віктор Олійник. Останній працює нині спортивним директором ФСК «Буковина».
Очікується поява на полі й першого капітана національної збірної України Юрія Шелепницького, володаря Кубка України-92 у складі одеського «Чорноморця». У складі «Буковини» Шелепницький виграв союзну першість України-88.
Ворота динамівського колективу захищатиме колишній голкіпер національної збірної України В’ячеслав Кернозенко. У лавах київського «Динамо» – 2 володаря Кубка кубків-86 – Анатолій Дем’яненко та Андрій Баль. Вдруге у лавах ветеранського динамівського колективу в Чернівцях виступатиме кращий бомбардир чемпіонату світу-94 Олег Саленко. Серед титулів Олега Саленка – чемпіон СРСР та Шотландії, фіналіст Кубка Іспанії. Гратимуть також Юрій Дмитрулін, Віталій Косовський, Валентин Белькевич.
Після завершення матчу відбудеться нагородження представників чернівецької команди майстрів, а також концерт за участю народних артистів України Іво Бобула, Степана Гіги, заслуженого артиста України Василя Мельниковича, Михайла Грицкана, шоу-групи «Вікторія», Джанго.