«Буковинський клан» розпочинає політику майбутнього

У цьому переконаний кандидат історичних наук, директор Інституту ім. Горшеніна, відомий журналіст та політолог Кость БОНДАРЕНКО, який зустрівся з чернівецькими журналістами у прес-клубі.

Гість прогнозує: після наступних президентських виборів з’являться нові люди, здатні змінити політичну ситуацію в Україні:

– Мені приємно, що «буковинський клан» прорвався на київський рівень. Вважаю, що за ними великі сподівання.

Кость Петрович вважає, що на Україну в найближчому майбутньому не очікують різкі політичні та економічні катаклізми й потрясіння: держава приречена на розвиток через систему балансів. Це процес, за яким відбувався розвиток Швейцарії та Канади.

Політолог говорив і про євроінтеграцію України, і вступ її до НАТО. Для здійснення цих процесів Україні потрібен гармонійний внутрішній розвиток:

– Коли за результатами соціологічного опитування 54% громадян України взагалі не знають, що таке НАТО, про який вступ до організації може йтися? Європа ще не готова прийняти нашу державу. А крім того, важливим є вплив Америки на Україну.

Євроінтеграція важлива для нас як орієнтир, на який державі потрібно рівнятися.
Політолог розповів також про очолюваний ним Інститут. Це створена 2005 року установа, в якій працюють 26 чоловік. В раді Інституту – відомі політичні діячі, переважно БЮТівці та нашоукраїнці, — наприклад, Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк.

Микола КОБИЛЮК, «Версії»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.