З 6 по 12 вересня, в Дрогобичі пройде У Міжнародний фестиваль Бруно Шульца. Нинішній Шульцфест – ювілейний і присвячений 120 річниці з дня народження видатного дрогобичанина й 70-м роковинам із дня трагічної загибелі геніального митця.
„АРКА УЯВИ БРУНО ШУЛЬЦА”
Дрогобич, 6 – 12 вересня 2012 року
ЛЬВІВ, 4 вересня, ВІВТОРОК У переддень Фестивалю
15:00 – Вернісаж виставки „БРУНО ШУЛЬЦ. ГОРИЗОНТ ЧАСУ” – першої у Львові в Україні виставки малюнків і графічних робіт Бруно Шульца (з фондів Музею Літератури у Варшаві та Львівської національної галереї мистецтв, а також з приватних колекцій)
(Львівська національна галерея мистецтв, вул. Василя Стефаника, 3)
Виставка діє до 30 вересня 2012
Співпраця: Львівська національна галерея мистецтв, Музей Літератури у Варшаві
Виставка відбувається у 90-ту річницю першої виставки робіт Бруно Шульца у Львові, що мала місце в рамках Весняного Салону 1922 року, організованого Львівським Товариством Мистецтв.
П’ятий Фестиваль складатиметься з мистецьких, літературних та наукових подій.
Почесний патронат: Міністр Культури та Національної Спадщини Республіки Польща, Міністр Культури України, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні, Генеральний Консул Республіки Польща у Львові, Міський голова міста Дрогобича, Президент міста Люблін.
Організатори: полоністичний науково-інформаційний центр імені Ігоря Менька Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (Україна); товариство „Фестиваль Бруно Шульца” в Любліні (Польща)
Організатори прагнуть, щоби під час фестивалю Дрогобич став місцем міжнародних дискусій про вартості культури й мистецтва, а також місцем роздумів про надії і драми в історії та в людській долі, чого прикладом є життя і трагічна смерть Бруно Шульца.
Бруно Шульц. Автопортрет.
Літературні твори Бруно Шульца перекладені на майже 40 мов світу. Його література і мистецтво інспірують все нових творців образотворчого мистецтва, музики, театру, кіно, фотографії, а також письменників та поетів.
З сайту Польського Інституту у Києві.
Підбито підсумки реалізації проекту «Підвищення туристичної привабливості та формування позитивного іміджу Чернівецької області через впровадження новітніх методів у музейно-краєзнавчу роботу», прийнятого рішенням 39-ї сесії Чернівецької обласної ради V скликання від 19 серпня 2010 року. Зазначений проект увійшов до числа переможців Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування у 2010 році та був реалізований в 2011 році на базі Чернівецького краєзнавчого музею.
У Севастополі працює Музей побуту Західної України імені Івана Снігура Ім’я славного буковинця Івана СНІГУРА музей у селі Чорноріччя поблизу Севастополя […]
Ми завжди перебуваємо в полі якоїсь події (свята). Їх у році 12 – таким є річний цикл основних церковних свят. І кожне має свій смисловий, енергетичний, інформаційний зміст. Про них читачам «Версій» наприкінці минулого року почав розповідати Віктор ВЕРЯСКІН, богослов і вчений, священик-монах, який їздить світом з виступами, змушуючи людей замислитися над тим, хто вони і для чого, щедро допомагаючи всім охочим у пошуках істини. Його бесіди про святе Письмо і про зміст життя слухають православні Москви та Києва, Чікаго й Торонто
Він автор першої української опери «Запорожець за Дунаєм». Театралізована імпреза до ювілею Семена Гулака-Артемовського – 210-річниці від дня народження – відбудеться сьогодні, […]
Залишити коментар
2 коментарі “V Міжнародний фестиваль Бруно Шульца”
А є й джерела в рідному місті мистця. Зокрема – maydan.drohobych.net
Tetyana
Шановний пане Kindrat! В тексті є посилання на цей сайт:
“Програма V Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі: http://maydan.drohobych.net/?p=15321 .” ( див. зверху над автопортретом). Сайт інформаційний і цікавий! Дякую.
2 коментарі “V Міжнародний фестиваль Бруно Шульца”
А є й джерела в рідному місті мистця. Зокрема – maydan.drohobych.net
Шановний пане Kindrat! В тексті є посилання на цей сайт:
“Програма V Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі:
http://maydan.drohobych.net/?p=15321 .” ( див. зверху над автопортретом). Сайт інформаційний і цікавий! Дякую.