“КОЗАКИ. НАВКОЛО СВІТУ”: ЗНЯЛИ НОВІ СЕРІЇ ЛЕГЕНДАРНОГО МУЛЬТИКУ 

 

Одним із елементів звукового супроводу мультфільму є пісня “Їхав козак містом” у виконанні гурту “КOZAK SYSTEM”

Державна студія “Українська студія анімаційних фільмів” представила Держкіно три 13-хвилинних епізоди мультфільму “Козаки. Навколо світу”. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

“У новому анімаційному серіалі легендарні козаки – Тур, Грай та Око – подорожують різними куточками світу. Зокрема у нових серіях козаки відвідують Австралію, Індію та Америку, відкриваючи для маленьких (і не тільки) глядачів культурні та знакові особливості цих країн. Козаки роблять це, як завжди, дотепно і з гумором. Потрапляючи в різні пригоди, Тур, Грай та Око вигадують загальновідомі символи саме цих країн”, – ідеться в повідомленні.

Прикметно, що одним із елементів звукового супроводу мультфільму є пісня “Їхав козак містом” у виконанні гурту “КOZAK SYSTEM”.

“Нам дуже приємно, що чудовий анімаційний фільм про козаків родом ще з мого дитинства отримав нове життя і продовження в сучасній Україні, а ми з козаками маємо до цього безпосередній стосунок, написавши саундтрек”, – прокоментував співпрацю фронтмен гурту Іван Леньо.

Довідка: Вперше анімаційні герої козаки – Тур, Грай і Око – з’явилися на екранах в 1967 році. Їх створили режисер Володимир Дахно і художник-постановник Едуард Кирич на студії “Київнаукфільм”. Едуард Кирич і зараз працював над новим анімаційним серіалом разом з режисером Мариною Медвідь. Продюсерами серіалу є Едуард Ахрамович і Дмитро Лісенбарт, виконавчим продюсером – Євген Татарінов. Проект анімаційного серіалу “Козаки. Навколо світу” став переможцем IV конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну підтримку розміром 3 млн 157 тис. грн, що становить 55,5% від загальної вартості виробництва.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *