У Чернівцях затримали лідера італійсько-албанського злочинного угрупування

Співробітники сектору НЦБ Інтерпол УМВС України в Чернівецькій області та управління карного розшуку, 2 квітня у Чернівцях, біля одного із торгових центрів, затримали лідера сталого злочинного угрупування з міжнародними зв’язками, яке тривалий час діяло на території Італії та Албанії.

Його злочинне угрупування на території вказаних держав займалось розповсюдженням та торгівлею наркотичних засобів, зброєю, вибухівкою, підробкою документів, скупкою краденого майна та , фальсифікацією продуктів харчування і їх підробкою.

Наприкінці лютого 2009 року правоохоронними органами міста Неаполь (Італія) був отриманий вирок суду на затримання, екстрадицію і подальше ув’язнення розшукуваного лідера злочинного угрупування терміном на 30 років. За інформацією він перебував у м. Чернівці.

В УМВС України в Чернівецькій області з метою організації розшуку та затримання останнього, була створена слідчо-оперативна група до складу якої увійшли працівники сектору НЦБ Інтерполу та управління карного розшуку. А 2 квітня правоохоронними органами трьох держав була проведена операція по ліквідації злочинного угрупування.

Як повідомив провідний спеціаліст сектору НЦБ Інтерполу УМВС України в Чернівецькій області Олексій Андріяш, одночасно із затриманням у Чернівцях 49-річного громадянина Італії, на території Албанії та Італії правоохоронними органами даних держав були затримані понад 20 членів даного злочинного угрупування.

Затриманий з жовтня місяця 2008 року періодично перебував у Чернівцях, де заснував будівельний бізнес. Зараз триває перевірка чи не було скоєно італійцем злочинів на території України.

Наразі затриманий перебуває у камері ізолятора тимчасового тримання та очікує екстрадиції до Італії.

Сектор зв’язків з- громадськістю УМВС України в Чернівецькій області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.