Підсумки роботи МНС в Чернівецькій області

5 лютого, у Головному управлінні МНС України в Чернівецькій області підбили підсумки роботи системи цивільного захисту Буковини у 2008 році. Для участі в цій нараді в область завітав заступник Міністра МНС Богдан Костинюк.

Перед початком офіційної частини заходу начальник ГУ МНС України в Чернівецькій області Едуард Братко продемонстрував представнику Міністерства зразки сучасної пожежної та рятувальної техніки й обладнання, які управління отримало з МНС у минулому році.

Відкрив нараду заступник голови Чернівецької ОДА, голова обласної комісії з питань ТЕБ та НС Віталій Усик, який висловив щиру вдячність рятувальникам за оперативні та злагоджені дії під час ліквідації масштабної повені, що виникла на теренах краю у липні 2008 року. Він відзначив, що ця стихія завдала великої шкоди інфраструктурі та населенню області на загальну суму понад 1,6 млрд. грн. За словами В. Усика, саме робота рятувальників у ті нелегкі дні посприяла тому, що довіра населення до служби МНС «зросла в геометричній прогресії».

Перший заступник начальника ГУ МНС в Чернівецькій області Микола Яловий у своїй доповіді щодо минулорічної діяльності управління та підпорядкованих підрозділів звернув увагу як на досягнення, так і на ті питання, які потребують постійної уваги та вирішення. Серед досягнень працівників обласного управління, на думку М. Ялового, є зменшення кількості пожеж (545 у 2008 році проти 632 у 2007 році), надзвичайних подій (1521 проти 1797) та зменшення кількості загиблих під час різного роду надзвичайних подій (353 проти 424). Позитивом у роботі обласного управління, на переконання керівництва ГУ МНС, є й створення в Чернівецькій області 72 підрозділів МПК, які є надійними помічниками бійців МНС при гасінні пожеж та ліквідації інших подій. Постійної уваги та вирішення потребує питання нарощування матеріально-технічної бази та проведення роботи в напрямку залучення коштів місцевих бюджетів на виконання заходів обласної програми забезпечення пожежної безпеки.

Підсумовуючи сказане на нараді, заступник Міністра Богдан Костинюк відзначив злагоджену роботу владних структур області, підрозділів МНС Буковини та усіх служб цивільного захисту краю. Він довів до присутніх, що на Колегії Міністерства, яка відбулася у січні, Міністром МНС Володимиром Шандрою поставлені чіткі завдання, які передбачають розвиток системи цивільного захисту держави та безпосередню розробку відповідних регіональних програм. Основними ж для усіх структурних підрозділів Міністерства повинні стати питання вдосконалення системи попередження та реагування на надзвичайні ситуації, взаємодії з органами влади та місцевого самоврядування.

Наприкінці наради працівників обласного управління та підпорядкованих підрозділів, які бездоганно виконували свої службові обов’язки та продемонстрували високі показники у службовій діяльності минулого року, було відзначено нагородами МНС та обласної влади.

Центр пропаганди ГУМНС України в Чернівецькій області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *