Гей, Чернівці! До кампанії «Смачно, бо на дрони!» вже приєдналося 100 закладів

Як просувається акція?


Уже понад 100 закладів харчування по всій території України об’єднала благодійна кампанія “Смачно, бо на дрони!”, яку на початку вересня запустив Фонд “Сучасна Україна” за сприяння ГУР МО України. Мета акції — зібрати 5 млн грн на SECRET BOXи з FPV-дронами для розвідників.


Коктейль «Крила» від міського близькосхідного кафе «Оранжерія» (Рівне)

Таку кількість закладів Фонд визначав як орієнтир на старті кампанії, однак команда не зупиняється: щодня нові кафе, ресторани й кав’ярні з’являються на мапі учасників “Смачно, бо на дрони!”.
100 закладів харчування об’єднаних однією метою
“Підтримуємо, тому що віримо в перемогу України і хочемо робити свій вклад в цю перемогу”, — пояснюють свою мотивацію долучитися у рівненських закладах “Domino” та “Їж Смачно”.
До кампанії “Смачно, бо на дрони!” вже долучилися понад 100 закладів у 21 регіоні України — від кав’ярень і пабів до сімейних ресторанів та кондитерських.
Для залучення нових учасників команда Фонду активно спілкується із закладами через соцмережі, зокрема Instagram, та телефоном. У деяких містах ефективно працюють регіональні представники, які особисто розповідають про ініціативу. Про кампанію також дізнаються завдяки публікаціям у ЗМІ, активності в соцмережах і “сарафанному радіо” — заклади, що вже долучилися, радять ініціативу колегам.
Окрім цього, команда “Сучасної України” проводить виїзні презентації: уже відвідали Вінницю, Чернігів і Тернопіль, а далі — Полтава, Київ, Житомир, Одеса та Закарпаття.
Натепер у лідерах — Вінниччина із 17 закладами, Київщина із 15 закладами та Тернопільщина із 10 закладами. Також у Полтаві вже приєдналося 5 закладів, у одного із яких 13 точок по місту.
Важливо зазначити, що на інтерактивній мапі на сайті можуть бути не відображені всі заклади-учасники. Мережі об’єднуємо під одним маркером, щоб карта була зручною для перегляду. Наприклад, у Чернігові чотири ресторани “Варенична Балувана Галя” показані як один, а всі адреси можна побачити в їхньому Instagram. У Полтаві мережа піцерій “Мама Піца” на мапі теж позначена як один заклад, хоча насправді точок у місті 13.
Як заклади-учасники збирають на дрони
Участь у кампанії “Смачно, бо на дрони!” передбачає кілька механік. Найпопулярніша — вибір однієї чи кількох благодійних страв у меню, відсоток із продажу яких спрямовується на дрони. Або ж заклади обирають донатити на збір фіксований відсоток прибутку за тиждень.
Деякі заклади роблять благодійними вже наявні позиції в меню. На вибір для гостей є різне — бургери, піца, десерти, паста, суші та роли і суші бургери, борщ, салати, вареники, кава, коктейлі, млинці, хінкалі, чізбургери та інше. Дізнатися, яку страву обрав заклад, можна на його Instagram-сторінці або в електронному меню.
Деякі заклади створюють спеціальні позиції у меню під кампанію. У тернопільських ресторанах Sfera та “Мідь” створили “Коктейль ГУР”. У меню міського близькосхідного кафе “Оранжерія” із Рівного додали коктейль “Крила”. У Вінниці ресторан “На Гачку” створив особливий рол “Смачно, бо на дрони!” — “зі смаком добра та вдячності нашим захисникам”.
Коктейль «Крила» від міського близькосхідного кафе «Оранжерія»
У бургер-барі “Дядя Скрудж” із Рівного розробили спеціальний бургер “Бавовна” та коктейль “Девіденд Слави”. А у Bluefin delivery — піцу “Гуцулка” та сушібургер “ГУРман”. У кафе “Веранда” із Жовтих Вод передають на дрони відсоток вартості українізованого бабл-ті під назвою “Фура з дронами”, що складається із яблучних кульок, обліпихового сиропа та узвару.
Смачно, бо на дрони!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *