![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/popova1.jpg)
Виставка екзаменаційних творів сорока восьми випускників Чернівецької художньої школи ім. М.Івасюка представлена у Центрі культури «Вернісаж». Пейзажі, портрети, натюрморти, жанрові картини, декоративні композиції, скульптури – все це сфокусовано у виставковому просторі яскравої творчості та фантазії.
«Тема № 26 (на 7 год.), Тема № 29, завдання № 38 (на 24 год.), Тема № 29, завдання № 37 (на 24 год.), Тема № 18, завдання № 28 (на 30 год.), додаткова робота з композиції, додаткова робота з живопису,…» – читаємо на невеличких картках з назвою картини, ім’ям автора, викладача. Напевно, журі оцінює твори художників згідно своїх академічних вимог стосовно і конструкції предметів, перспективи, колірної гами, технічності, а глядачі дивуються безпосередності, захоплюються мальовничістю, емоційністю та щирістю цих робіт..
Кожний з сорока восьми юних художників цікавий своїм образним баченням світу, який представлено на виставці впевнено, яскраво і майстерно. Дякую! І художникам, і їх наставникам.
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/macishina.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Saulyak2.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Teodoresku.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Lusiuk.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Giryada.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Popovich.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Karpiuk.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/erusheva1.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Picula.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/borshan.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Kupec.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/saftiuk.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Prekaska.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Suslov.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Karpiuk2.jpg)
![](https://versii.cv.ua/i/wp-content/uploads/2011/06/Popova2.jpg)
«Бери свій байк та їдь вперед!
Тисни на газ, про свої гальма забувай!», – чомусь зразу пригадалися слова одного з байкерських гімнів. Ця фігурка виліплена з пластиліну, а може вона скоро втілиться в гіпс, шамот чи бронзу…
Попереду в юних художників нові задуми, матеріали, сюжети, перемоги, виставки…
Тетяна СПОРИНІНА, «Версії»,
фото автора
Думок на тему “«Буковинський час» і його мальовничі додатки…”
Вистака ДХШ надихає на позитив.
Дякую і за фоторепортаж.