У чотирьох державних санаторіях Верховної Ради цьогоріч відпочило лише три нардепи. Решта – по закордонах.

Цьогоріч лише троє чинних народних депутатів України відпочили в закладах, які перебувають в управлінні Верховної Ради. Про це пише «Новинарня» з посиланням на дані Комітету виборців України (КВУ).

Апарат ВРУ повідомив, що наразі в сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: державні підприємства «Пансіонат матері та дитини «Таврійські зорі» та «Готельно-оздоровчий комплекс «Затока», що розташовані в місті Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку «Конча-Заспа» і «Пуща-Водиця» в Києві.

Цьогоріч у цих закладах відпочивали разом із сім’ями лише три нардепи поточного VIII скликання: Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) та Костянтин Матейченко («Народний фронт»).

Також у них відпочили два народні депутати колишніх скликань: Тамара Прошкуратова (СДПУ(о), 2002-2006 рр.) та Ольга Гінзбург (Компартія, 1998-2006 рр., голова Держархіву 2008-2014 рр.).

Зазначається також, що торік в санаторіях Верховної Ради офіційно відпочили чотири народні депутати VIII скликання.

У Комітеті виборців України висловили думку, що існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради є недоцільним.

«Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз в них немає жодного сенсу. Враховуючи низьку зацікавленість нардепів у відпочинку в цих закладах, їх було б логічно продати на відкритому конкурсі», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *