Штучний суглоб – з гарантією

Шведсько-українська клініка «Angelholm», відома в Чернівцях як Центр травматології та ортопедії, є лідером у галузі ендопротезування штучних суглобів. Тут лікуються пацієнти з різних куточків України, близького та далекого зарубіжжя. Про це – у розмові з директором центру, Заслуженим лікарем України, професором Іваном Михайловичем РУБЛЕНИКОМ.

– Іване Михайловичу, що таке ендопротезування суглобу?

– Слово «ендопротезування» означає вживлення протезу в тіло пацієнта. «Ендо» у перекладі з грецької означає внутрішній, «протез» – приєднання. Іншими словами, це внутрішнє приєднання уражених кісток спеціально розробленими моделями штучних суглобів.

– Наскільки поширеними є такі операції в Україні?

– Операції з ендопротезування, тобто імплантації штучного кульшового або колінного суглобів, проводяться в кожному обласному центрі та інших містах України. І щороку їхня кількість зростає.

Результати ендопротезування вражають пацієнтів та їхніх рідних, бо вони дозволяють тисячам інвалідів позбутися жорстокого болю, відновити довжину, вісь та функцію кінцівки.

Відтак ендопротезування великих суглобів має величезне соціальне значення: молоді пацієнти повертаються до праці, літні – можуть допомагати молодим, а люди похилого віку після операцій обходять себе самі.

Правильно підібраний та імплантований штучний суглоб служить пацієнту від 15 до 45 років.

– Пацієнти з якими діагнозами потребують ендопротезування суглобу?

– Найчастіше – деформуючий артроз. Його спричиняють перевантаження та травматизація суглобів за важкої праці, надмірна вага, професійне заняття спортом тощо. Другим за частотою є асептичний некроз – неінфекційне відмирання ділянки суглобової частини стегна в колінному чи кульшовому суглобах. Ревматоїдний артрит також змушує приймати рішення про операцію. Крім того, переломи шийки стегна в людей похилого віку – прямий показ до ендопротезування кульшового (тазо-стегнового) суглобу.

– Коли необхідно приймати рішення про операцію?

– Якщо стався перелом шийки стегна в людини 60 і більше років, операція проводиться негайно. Статистикою доведено: у цієї категорії пацієнтів результати значно кращі при такій тактиці, ніж при остеосинтезі, тобто з’єднанні кісткових відламків за допомогою гвинтів, стержнів тощо.

При захворюваннях суглобів ендопротезування здійснюється, якщо пацієнт уже не може спати вночі через біль, а також ходити, сидіти і навіть стояти, а консервативне лікування дає лише короткочасне полегшення.

– У якому віці можна здійснювати заміну суглобів?

– При прямих показах ми проводили ендопротезування 99-річній пацієнтці, а наймолодшій було 14.

– Чи можуть перешкодити ендопротезуванню супутні важкі захворювання?

– Рішення про операцію приймають терапевти та анестезіологи після ретельного обстеження пацієнта. Та зауважу, що, виходячи з 26-літнього досвіду шведських ортопедів, які оперують за допомоги спеціальної техніки з мінімальною крововтратою та коротким часом операції – від 30 до 60 хвилин, – ми можемо брати на операції хворих із важкою супутньою патологією.

У нашій клініці, зокрема, оперувалися хворі на гемофілію, люди з однією ниркою, легенею, а також ті, які перенесли інфаркти міокарду та операції з шунтування серця, з штучним водієм серцевого ритму тощо.

Скажу більше, через кілька годин після операції наші пацієнти починають ходити без милиць, повністю навантажуючи прооперовану кінцівку, послуговуючись лише ціпком.

До речі, завдяки стерильності повітря в операційній, ризик післяопераційного інфікування ран відсутній.

– Що відбувається, якщо суглоб імплантовано неправильно або він розхитався чи нагноївся?

– Термін служби ендопротеза залежить від багатьох чинників. На жаль, з часом штучні суглоби зношуються або розхитуються, з’являється больовий синдром, втрачаються функції враженої кінцівки, руйнується кісткова тканина навколо ендопротезу.

При розхитуванні, зношуванні або інфікуванні штучного суглоба необхідно проводити ревізійне ендопротезування, тобто операцію, яка полягає в заміні зношеного протеза на новий. Такі операції в кілька разів складніші за первинне протезування і потребують спеціального обладнання та забезпечення відповідними біоматеріалами.

Фахівці нашого центру мають великий досвід проведення таких операцій. Ретельно відпрацьована методика зменшення крововтрати під час таких операцій, а відповідне обладнання та технології дозволяють «витягати» пацієнтів із безнадійних (на їхню думку) станів.

Тож хочу наголосити, що коли щось не вдалося при первинному протезуванні, або суглоб нагноївся чи розхитався, ми можемо допомогти. Не варто втрачати надії, сучасна медицина дозволяє вирішувати суперскладні проблеми.

Лікування з гарантією з нами можливе

– 26 років досвіду імплантації штучних суглобів;
– 40-річний досвід лікування переломів та їхніх наслідків;
– хірургічна артроскопія;
– лікування кили міжхребцевих дисків;
– діагностика та лікування остеопорозу;
– магнітно-резонансна томографія (МРТ);
– ультразвукова діагностика;
– ортопедичне моделювання стопи

Наша адреса: м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 226
Тел. (0372) 51 58 82, (03722) 4 31 26
Інтернет-сторінка: www.centre-trauma.com

Слова пошуку:

154 responses on Штучний суглоб – з гарантією

 1. Доброго дня, в мене вроджений вивих лівого стегна(кульошовий суглоб), нога вкорочена на 6 см. Скажіть будь ласка скільки буде коштувати операція щоб вирішити цю проблему. Дякую)

 2. Добрий день, будь-ласка, скажіть скільки коштує щперація по заміні кульшового суглобу Мамі 56р. потрібна операція. Які документи медичні потрібно оформити? Дуже гарно дякую.

 3. Доброго дня.скажіть будь ласка скільки коштує ендопротезування колінного суглобу?

 4. Добрий день, будь-ласка, скажіть скільки коштує операція по заміні тазобедренного суглобу Мамі 54 роки,нога укорочена на 3 см, потрібна операція. Які документи медичні потрібно оформити?

 5. Моєму татові 64 роки потрібна операція кульчового суглоба.Які потрібні документи і яка ціна?

 6. Добрий день, будь-ласка, скажіть скільки коштує щперація по заміні кульшового суглобу Мамі 56р. потрібна операція. Які документи медичні потрібно оформити? Дуже гарно дякую.

 7. Доброго дня, скажіть будьласка скільки коштує операція по заміні кульшового суглоба?

 8. Ціна заміни кульшового суглобу? Чоловіку 59 років. Дякую.

 9. Доброго дня. Скажіть будь-ласка скільки коштує операція по заміні кульшового суглобу? Мамі 59 р. потрібна операція. Дуже дякую.

 10. Доброго дня, скільки буде коштувати заміна тазобедренного суглоба, тіткі 69 років, дякую.

 11. потребую одновиросткове ендопротезування колінного суглобу чи робиться це у вас і скільки коштує дякую за відповідь

 12. Моєму батькові 52 роки, терміново потрібна операція із заміни кульшового суглоба. Скажіть, будь ласка, скільки коштує суглоб, яка вартість самої операції та які документи потрібні. Дякую!

 13. Доброго дня, скільки коштує заміна кульшового суглоба, чоловіку 58 років, і скажіть будь ласка хто виробник суглобів.

 14. Доброго дня.Скажіть будь ласка скільки коштує ендопротезування колінного суглобу?

 15. Здраствуйте! Скільки коштує операція по заміні колінного суглобу.Мені 54 роки.Дякую

 16. Скільки коштує заміна культового суглобу? Ціна?

 17. Мамі 55. Скільки буде коштувати поміняти кульшовий суглоб?

 18. Доброго дня. Батькові 65 років.Скільки коштує заміна культового суглобу?
  І хто виробник суглобу. Дякую

 19. ціна операціі на клюшовий суглоб 33 роки

 20. Доброго дня, в мене вроджений вивих кульшових суглобів.коксоартроз , нога вкорочена . Скажіть будь ласка скільки буде коштувати операція щоб вирішити цю проблему. Дякую)

 21. Добрий день. Скажіть будь-ласка чи робите Ви операції по введенню у колінний суглоб спеціального гелю між суставами з терміном на 5 років? і яка ціна?

 22. Добрий день .Скажіть будласка мойі мамі 72роки йі треба міняти суглоб на коліні,напишіть скілки стойіт така операція!А також скілки треба чекати на очередь.дякую за відповідь Олена.

 23. Заміна культового суглобу? Ціна?

 24. Скільки коштує операція накульшовий суглоб 20років тому була аварія нога коротша 4–5см.чивартує робити.

 25. Доброгодня! Моїй мамі 73 роки, терміново потрібна операція із заміни кульшового суглоба. Скажіть, будь ласка, скільки коштує суглоб, яка вартість самої операції та які документи, аналізи потрібні. Чи існує черга. Дякую!

 26. Доброго дня) цікавить ціна на кульшовий суглоб, потрібно татові 56р., а також час коли можна зробити операцію.Дякую!

 27. Моїй матері 59 років потрібна заміна кульшового суглоба. Яка ціна нового суглоба івартість операції. Заздалегідь дякую за відповідь.

 28. Доброго дня..скільки коштує заміна одного суглоба в коліні???.

 29. Доброго дня! Скажіть, скільки коштує , щоб поміняти два суглоба, і мене коксоартроз 3 ст. Мені 37 років

 30. Доброго дня . Скільки коштує заміна колінного суглоба , мамі 70 років,

 31. Доброго дня, у мене вроджена дисплазія кульшового суглоба, скільки буде коштувати заміна його?

 32. Доброго дня. Мамі 71 рік, потрібна заміна колінних суставів, обох. Скільки буде коштувати заміна одного сустава і чи має значення при виборі сустава вага людини (мама має 120 кг.)?

 33. Потрібна заміна колінного суглобу. Ужгород. Скільки коштує . чи можлива консультація. Дякую.

 34. Доброго дня .Мені 62 роки артроз 3-4ст. Скажіть будь ласка, скільки коштує ендопротезування кульшового суглоба.

 35. Доброго дня! Мені 36 років. У мене вроджений вивих правого стегна. Була оперована. Зараз нога коротша одна від одної близько 5-6 см. Скільки коштуватиме заміна суглоба. Дякую

 36. Доброго дня! Мені 69 років. Скажіть будь ласка, скільки коштує ендопротезування кульшового суглоба? Дякую.

 37. Доброго дня! Мені 69 років. Скажіть, будь ласка, скільки коштуватиме ендопротезування кульшового суглоба? Дякую.

 38. Доброго дня! Скажіть будь ласка , скільки коштуватиме ендопротезування кульшового суглоба? Дякую!

 39. Доброго дня! Мені 50 років , 3-4 стадія кокслртроз правого ключового суглоба, як стати на чергу на операцію і яка ціна. Дякую!

 40. Доброго дня! Скільки коштуватиме заміні тазобедренних суглобів, як потрапити до Вас на консультацію та які потрібно мати при собі документи? Мамі 73 роки. Дякую.

 41. Мені 60 років. Скільки коштує заміна колінного суглоба?

 42. добрий день
  мені 46 років.була травма кульшового суглобу.скільки коштує заміна кульшового суглобу?

 43. Яка вартість заміни колінного суглоба

 44. Доброго дня.мені 45 років. зробили операцію на коліно. Була артроза.пошкодження меніску .доктор сказав що була пошкоджена кістка і хрящ.він почистив.вже пройшло 4 місяці по операції. а біль в коліні не проходить.крім того ще храмаю.Ходила до него на контролу.скаав що потрібна пластична операція на пошкодженні хрящі.тепер не знаю.що мені робити чи допоможе мені ця пластика. Чи краще штучний суглоб? Буду дуже вдячна за пораду

 45. Доброго дня! Скільки коштує заміна тазобедренного суглоба ,мені 54 ,чи можливо приіхати,залишитись на операцію,скільки коштів мати?,дякую

 46. Доброго дня! Мамі 62 роки, потрібно поміняти колінний суглоб.Що для цього потрібно,які кошти і чи можливо це зробити в середині грудня.дякую

 47. Добрий день.Яка вартість заміни тазобедренного суглоба?Як до вас попасти на консультацію?Мамі 73 роки.Дякую

 48. Доброго дня! Яка вартість заміни кульшового суглоба? Мені 39 років, деформуючий посттравматичний артроз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *