Про яку школу мріють українські школярі та їхні наставники?

Добігає фіналу Всеукраїнський телекомунікаційний проєкт «Школа моєї мрії»,
в якому брали участь і «Версії». Перші підсумки підбивалися 8 травня під час онлайн-зустрічі у Віртуальній школі «Ранок», започаткованій харківським видавництвом «Ранок».

Олена Афанасьєва, “Школа моєї мрії”

Її учасники й координатори узагальнили отриманий у проєкті «Школа моєї мрії» справді всеукраїнський досвід. Першим
привітав усіх директор видавництва «Ранок» Віктор КРУГЛОВ. Своїми враженнями поділилися архітекторка з Чернівців Вікторія УГОРСЬКА, директорка Станції юних техніків м. Дніпро Тетяна МІЗІЧЕНКО, художниця Наталія КАБАК з Чернівців, вчителька української мови з Шишківців Вашковецької ОТГ Чернівецької області Тетяна ЗАКРЕВСЬКА. Одна з його організаторок, головна редакторка відділу навчальної літератури видавництва «Ранок» Марина КОРНІЄНКО зауважила, що навіть для самих ініціаторів та організаторів, людей небайдужих і непересічних, проєкт перевершив усі сподівання: за доволі короткий час він став дійсно всеукраїнським. Мабуть, це непоганий матеріал для педагогів і психологів – вивчити, як в умовах карантинної ізоляції школярі України об’єдналися довкола справді цікавої для них ідеї.
Галерея «Школа моєї мрії» представлена учасниками з 22 областей України: Вінницької, Дніпропетровської, Донецької,
Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської.
195 робіт надіслали учасники до віртуальної Галереї, гідно представивши всі чотири оголошені номінації. Через велику кількість робіт, подивитися їх можна на двох просторах: https://cutt.ly/5t9mdT3 та https://cutt.ly/cyxklCO.

Наталія Кабак, “Школа моєї мрії”

Координаторка – і додамо, душа й ініціаторка проєкту Тетяна СПОРИНІНА, вчителька Чернівецької гімназії №2, керівниця гуртка «Байт» Чернівецького ОЦНТТУМ зазначила:
– Роботи учнів віддзеркалюють і проєктують реальність життя, сьогодення, іноді ідеалізуючи його. Щирі роздуми, діалог між особистостями, обмін ідеями, поглядами, прагненням до досконалості, гармонії… І все це тепер не буде втрачене для нас із вами, – звернулася вона до дітей – учасників проєкту: – Ваші
маленькі історії, нариси, малюнки, ваші чисті міркування – повноцінні свідки доволі складних подій квітня – початку травня 2020 року…
Також Тетяна Тадеївна зазначила, що клуб «Біт» юних інформатиків гімназії №2 приготував власну відзнаку. У кожній номінації гуртківці визначать призера симпатій, якого нагородять новою книгою історика, етнополітолога Івана Монолатія «Від Донецька до Перемишля. Як сучасна література «пам’ятає» укрӓінські міста» – яка за змістом цілком пасує нинішньому всеукраїнському проєкту.
А ми, редакція газети «Версії», пропонуємо учасникам ще трохи почекати: після завершення роботи членів журі на всіх учасників чекає розсилка електронних сертифікатів (після 20 травня) і оголошення переможців конкурсу в 4 номінаціях: Комп’ютерна графіка; Поетична сторінка; Образотворче мистецтво; Lego-конструювання.

Вл.інф.

5 responses on Про яку школу мріють українські школярі та їхні наставники?

 1. Підкажіть, будь ласка, де можна побачити результати конкурсу?

 2. Члени журі завершили свою роботу.
  22 травня відбувся останній дзвоник у Віртуальній школі “Ранок” і оголошення про завершення проекту (дивіться від 54 хвилини)- https://www.ranok.com.ua/game/virtualschool/ .
  В газеті «Версії» 27 травня будуть опубліковані результати проєкту і конкурсу. І ми розпочинаємо розсилку сертифікатів і дипломів.
  Учасників проєкту – 195.
  Дякуємо вам, учасники і учасниці, вашим батькам, наставникам, вчителям, керівникам за участь у проєкті і його підтримку.
  З повагою
  Тетяна Спориніна,
  координатора проекту «Школа моєї мрії» і вся команда проєкту

 3. Команда проєкту «Школа моєї мрії» виявилася дуже потужною!!!
  “Харків-Чернівці” – до нових проєктів!!!!!!!!!!!!!!

 4. Дорогі друзі! Проєкт «Школа моєї мрії» – це ще один приклад чудової співпраці дорослих і дітей в ім’я їх розвитку, зміцнення віри у обов’язкове здійснення найсміливіших мрій, щасливе, сонячне майбутнє. Особливі слова вдячності творцям проєкту. Так тримати! Разом ми зможемо все!

 5. Дякуємо авторам проекту “Школа моєї мрії” за чудову можливість нашим вихованцям долучитися до створення ” Віртуальної галереї”, продемонструвати свої творчі здібності, поділитися своїми мріями. Чекаємо на нові проекти!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *