Найбільші хабарі – на Буковині?

Торгувалися за хабар у $100 тис.

960 тис. грн вимагав заступник голови однієї з райрад Чернівців від директора одного з міських ринків за сприяння у погодженні плану реконструкції ринку. Та для директора ринку така сума була «непід’ємною», тож зійшлися на 810 тис. грн. Гроші передавалися через брата хабарника.

[[[[[[[

Як розповів журналістам на прес-конференції Петро КОВАЛЬ, головний прокурор Буковини, оперативні заходи із затримання хабарника тривали кілька місяців. Протиправні дії владника доведені, наразі йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

– Коли мені доводиться доповідати про такі справи у столиці, там дивуються, що Чернівецька область ніби найменша, а хабарі чи не найбільші в Україні, – зазначив прокурор.

А чи не пора подумати над тим, чому це так і щось нарешті зробити?

Любов КАФАНОВА, «Версії»

1 response on Найбільші хабарі – на Буковині?

  1. 4 червня колишньому кандидату в народні депутати України від партії Наталії КОРОЛЕВСЬКОЇ “Україна-Вперед”, головному редактору румуномовних новин ТРК “Чернівці”, одному із лідерів румунської громади Північної Буковини, Юрію ЛЕВЧИКУ, заборонили в’їзд в Румунію терміном на 5 років. Причиною стало спроба перевести через румунський кордон контрабандним шляхом 160 пачок цигарок українського виробництва.

    Інцидент стався 2 червня на пункті перетину українсько-румунського кордону Сірет.

    Як стало відомо, Юрій ЛЕВЧИК супроводжував на власній машині українську делегацію, яка прямувала на Європейський Фестиваль Мистецтв. Делегація складалася з більш ніж 60 осіб — представників Чернівецької Обласної Адміністрації, культурних ансамблів “Перла”, “Маршинці”, “Оберіг” тощо, яка їхала в окремому автобусі.

    При проведенні контролю румунською прикордонною службою, спеціально навчені собаки знайшли у персональному автомобілі Юрія ЛЕВЧИКА 160 пачок цигарок, схованих у багажному відділені.

    Зважаючи на те, що румунським законодавством подібні дії підпадають під категорію “контрабанда”, Юрія ЛЕВЧИКА оштрафували на 5.000 нових румунських лей (більше 1000 євро).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *