«10 футбольних команд або три повних класи щодня потребують ліжок у лікарні», – Сергій ОСАЧУК

Останнім часом до лікарень Буковини щодоби госпіталізують близько сотні людей. Про це під час брифінгу розповів голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

– Тобто 10 футбольних команд або три повних класи щодня потребують ліжок у лікарні. Майже тисяча людей уже померли від COVID-19, а всім, хто перехворів, ще довго доводиться відновлювати нормальне самопочуття. Тому не можна легковажно ставитися до цього небезпечного вірусу. Зараз період особливих заходів, які не дозволять перевантажити нашу медичну систему, – сказав Сергій Осачук.

Саме тому основним завданням влади сьогодні залишається забезпечення достатньої кількість ліжок, лікарів та необхідних препаратів для того, аби надавати ефективну та професійну допомогу хворим на COVID-19.

Крім того, голова ОДА повідомив, що наступного тижня Україна повернеться до моделі адаптивного карантину. Рівень обмежень встановлюватимуть у межах області і він залежатиме від епідемічної ситуації.

У відеозверненні до буковинців голова обласної адміністрації Сергій Осачук заявив також, що такого навантаження на медичну систему регіону ще не було – зайняті більш ніж половина з усіх ліжок. У міських лікарнях місць уже не вистачає, тому хворих планують приймати в районних медзакладах.

Осачук проситиме комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій посилити карантинні заходи в регіоні, зокрема перевести навчальні заклади дистанційне навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *