У Вербну неділю диво-писанка прикрасила Чернівці

Трохи несподіваний і прекрасний подарунок могли побачити вже 8 квітня на Центральній площі чернівчани і гості міста.

Ось така диво-писанка прикрасила Центральну площу у Вербну неділю. Але зразу зрозуміло, що це писанка з Буковини: узори, орнамент і кольорова гама традиційна для буковинських писанок. Ця писанка стоятиме на Центральній площі до 24 травня, до Вознесіння Христового.

Дякуємо всім, хто зробив і розфарбував таку унікальну писанку!

9.04.2011

Сьогодні біля писанки було вже  більше людей. Деякі теж фотографують писанку та фотографуються біля неї.

11.04.2012

14.04.2012

Тетяна Спориніна,
Фото автора

6 responses on У Вербну неділю диво-писанка прикрасила Чернівці

  1. очень красиво)
    и со снегом, мягко говоря, необычно получилось :)

  2. Да, Вадим, вчера, как увидела ее на фоне падающего снега и даже запорошенную снегом – изумилась. Добавила несколько сегодняшних фото))

  3. Писанка не просто стоїть на площі.Вона може обертатись!Це дуже подобається дітям, які активно допомагають їй крутитись.Цікава річ для міста. Нагадує, що треба готуватися до свята.

  4. Зараз прочитав в інтернеті, що диво-писанку у Чернівцях встигли пошкодити за ці чотири дні. Вандали, інше слово і не підібрати. То годинник квітковий зламали, тепер і писанку. Дивно, що на Центральній площі не чергує представник правопорядку. І в наш сучасний технологічний час могли б поставити відеоспостереження за такими об”єктами. Легше було б шукати і тих, хто на скейт-дошках зневічує постамент пам”ятника Шевченку. Ми платимо такі великі податки, а елементарного і не досить дорогого захисту від вандалів і хуліганів немає.

  5. Вже і фонтани працюють біля писанки.Всі приходять і фотографуються біля писанки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *