ПриватБанк працює онлайн

Українські посольства та консульства 7-ми країн світу використовують електронні довідки ПриватБанку, справжність яких можна перевірити на спеціальному сайті. На сьогодні ініціативу ПриватБанку – відмовитися від паперових документів з «мокрими» печатками – підтримали посольства та консульства Угорщини, Австрії, Данії, Бельгії, Польщі, Німеччини та Нідерландів.
«Миттєве отримання довідок про стан рахунку через електронний банк або банківський додаток стало революційним рішенням для клієнтів, і ми раді, що такі інновації були підтримані дипломатичними місіями провідних європейських країн, – зазначає маркетинг-директор ПриватБанку Микола Щербина. – Ми розуміємо, наскільки складними та незручними для наших клієнтів є процедури отримання й надання паперових довідок. Саме тому вже кілька років ми пропонуємо їм скористатися послугою формування електронних довідок у Приват24, достовірність яких може перевірити будь-хто за допомоги спеціального сервісу на сайті банку».
За словами Щербини, головна перешкода для масового використання цієї технології –неготовність приймати такі довідки окремими державними та комерційними організаціями. Саме тому банк реанімує внутрішню програму #paperless (без паперів – англійською). Її головна мета – відмова від запиту зайвих паперових довідок і документів як самим банком, так й іншими організаціями в Україні.
«Будемо ініціювати зміни до нормативних документів, робити запити до всіх інстанцій, проводити навчання, працювати з суспільною думкою. Якщо коротко – будемо боротися за зручність і комфорт для наших клієнтів», – зазначив маркетинг-директор ПриватБанку.
Нині клієнти ПриватБанку можуть отримати всі необхідні довідки, виписки або квитанції в електронному вигляді через Інтернет-банк Приват24 чи мобільний додаток. Справжність електронного документа можна перевірити онлайн за допомоги спеціального ресурсу, доступ до якого мають усі отримувачі таких документів. За даними ПриватБанку, найближчим часом процедура визнання електронних довідок буде підтверджена більшістю дипломатичних місій і візових установ провідних країн.

Вадим ШУМЕЙКО, керівник регіонального прес-офісу ПриватБанку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *