Юлія ТИМОШЕНКО: «Або терпіти наругу над країною, або боротися та йти вперед»

Дострокові парламентські вибори – це єдиний вихід із критичної ситуації в державі, який дозволить перезавантажити владу. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко у програмі «Велике інтерв’ю з Євгеном Кисельовим» на телеканалі «NewsOne», текст інтерв’ю оприлюднений на сайті партії.

Відомий політик і лідерка парламентської партії висловила думку, що в українців сьогодні є три шляхи:.

«Перший вибір у людей – це споживати «мантри» президента і його оточення та терпіти все, що вони пропонують, терпіти, поки всі експерименти зроблять над країною. Друге – це демократичні перевибори до парламенту. І третій вихід: якщо тупик – тоді право на повстання», – висловила своє бачення Юлія Володимирівна.

Юлія Тимошенко нагадала, що Україна вже двічі повставала і, за її словами, «двічі через маніпуляцію свідомістю, адже через пропаганду ті ж клани приводили своїх маріонеток до влади».

«І тепер вони кажуть, що все добре. Кажуть, що це реформи, які через 5-7 років приведуть до щастя. Щастя в таких реформах не буде! 25 років водять людей просто по колу, і стає все гірше!» – переконана лідерка партії.

Твердження, що дострокові вибори дестабілізують країну, Юлія Тимошенко вважає «мантрою, яку нав’язують країні провальні політики».

«Сьогодні 91% людей в країні вважають, що влада веде країну у неправильному напрямку», – нагадала вона.

Тож лідерка партії переконана, що люди «мають або далі терпіти цю наругу над країною, погрузнувши у бідності і корупції, або боротися та йти вперед».

«Я вважаю, що дострокові парламентські вибори – це єдиний вихід. Хто їх не хоче? Їх не хочуть збанкрутілі політики, у тому числі, «Народний фронт» із Яценюком, який і далі все вирішує не в інтересах людей… Не хочуть нових облич, ні на що не здатні», – вважає Тимошенко.

Щодо третього можливого шляху – повстання – лідерка «Батьківщини» із застереженням звернулася і до політиків, і до людей: «Сьогодні ми живемо в непростий час: на нашій території йде війна, яку нам нав’язали. І сьогодні повстання може бути використане зовнішнім агресором».

Окрім того, голова фракції звернула увагу, що в українському парламенті вже не існує коаліції.

«Фракції опозиції письмово звернулися до спікера Андрія Парубія із проханням дати поіменний список депутатів у коаліції з їхніми підписами. Нам сказали, що не можуть дати цього переліку, тому що коаліції де-факто не існує. І це означає, що у президента давно сплив термін, коли він мав видати указ про дострокові парламентські вибори. Парламент сьогодні нелегітимний, тому що він має підтримку в суспільстві не більше 2%», – уточнила Юлія Тимошенко.

Вона припустила також, що глава держави оголосить дострокові вибори, якщо «відчує, що довіра до нього вже впала нижче нуля і йому треба якимсь чином переформатувати владу».

«Тоді перед ним стоятиме вибір: або складати свої повноваження як людини, яка не впоралася з поставленими країною завданнями. Або йому доведеться оголошувати дострокові парламентські вибори», – зауважила голова партії.

Тимошенко впевнена, що зараз треба обирати людей, які готові боротися із системою, а безальтернативність – це теза, нав’язана президентом та його оточенням.

«Наша команда має достатньо досвіду, достатньо зв’язків у світі, достатньо знань, які треба країні запропонувати. І ми готові брати відповідальність на себе. І чим швидше відбудеться перезавантаження влади, тим швидше ми можемо повернутися на наш природний, український шлях розвитку», – запевнила лідер «Батьківщини».

ba.org.ua

https://www.youtube.com/watch?v=eJE9C7OAfJs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *