Шістнадцятирічна Оля КОЗАРІЙЧУК із Заставни навчається у звичайній школі і має добрі оцінки, мріє вступити до медичного коледжу. Зовні дівчинка нічим не відрізняється від ровесників, проте, вони знають, що Оля мріє… почути світ. Бо вона всі слова читає за порухом губ. Дівчинці був украй необхідний слуховий апарат, але сім’я не могла дозволити собі такої «розкоші», бо в старшої сестри прогресує сліпота, а батько – ліквідатор аварії на ЧАЕС. Допомогли дівчинці депутати з фракції БЮТ в облраді, які зібрали кошти на необхідний прилад. Слуховий апарат передав Ользі Козарійчук голова облради Іван Шилепницький під час робочої поїздки до Заставни. Він же запропонував обстежити старшу сестру та допомогти коштами на її лікування.
Вам також може сподобатися
ДТП, корупція, хабарі… Усе це, мов іржа, роз’їдає життя українців, не потребуючи навіть нинішньої політичної та економічної криз. Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ і лідер Народної Самооборони знає, як чинити з цими хворобами суспільства
У центрі міста, на розі вулиць О. Кобилянської та Гоголя, невідомі порізали болгаркою велосипедну парковку, повідомляє громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку». […]
Голландсько-український екіпаж у складі Даніеля Віллемсена та Романа Василяки презентований у Києві. На черзі – Чернівці. 6 етап відбудеться 12-13 червня в Україні – на трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос» (Чернівці)
Хотинська фортеця торік прийняла понад 80 тисяч туристів, повідомила на прес-конференції Єлизавета БУЙНОВСЬКА, в. о. директора Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця». Та […]