Фестиваль українського опору «Бандерштат – 2014»

936655_493135600831527_2369656126746446391_n

Ідея
Бандерштат-2014: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ УКРАЇНИ

Фестиваль українського опору «Бандерштат», що незмінно проводиться на Волині починаючи з 2007-го року, як ніколи у році нинішньому набуває актуальності не лише, як мистецький майданчик, а як потужна об’єднавча платформа, яка збирає навколо себе активних українців з усіх куточків нашої держави.

Революційні події, що наприкінці листопаду 2013-го року розпочалися в Україні і мали на меті захист інтересів українців у їх прагненнях до інтеграції в Європу переросли в криваву боротьбу з корумпованим політичним режимом Януковича та його поплічників.

Українці, як ніколи за часи незалежності, продемонстрували свою єдність та засвідчили готовність до системних змін, як всередині держави, так і всередині себе.

Ті цінності, які декларувалися на Майданах країни під час подій останніх місяців, яскраво проілюстрували національних дух революційних подій, згуртувавши навколо себе жителів, як Заходу України, так і її Сходу, як україномовних, так і російськомовних патріотів.
Історична жертва Небесної Сотні, Героїв новітньої української історії, в світлі російської агресії на Півдні та Сході України так чи інакше змушує всіх активних українців ставати частиною спільного фронту захисту нашої державності та її культури, у всіх сферах – від військової, політичної до релігійної та культурної.

Нині Україна потребує ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ: нам потрібна цільна національна ідея та конструктивний діалог між різними верствами суспільства, що не дозволить нам історично знівелювати всі ментальні здобутки революції.

Відтак «Бандерштат-2014» ставить перед собою мету зібрати на фестивалі не лише яскравих представників музичної сцени України, а й представників різних напрямків розбудови нашої державності – успішних громадських діячів, молодих політиків, митців, економістів, державних службовців, журналістів, бізнесменів, письменників, релігійних діячів та спортсменів з різних регіонів України та з поза меж держави.

Цьогорічний фестиваль ми присвячуємо загиблим героям Небесної Сотні, подвиг яких змінив обличчя молодого українця, змінив обличчя України.

Інформація з сайту БАНДЕРШТАТ фестиваль українського опору – http://bandershtat.org.ua/

Перший фестиваль «Бандерштат» відбувся у 2007 році протягом 15-16 вересня на території іподрому Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Фестиваль мав патріотичне забарвлення, адже був приурочений до 65-ої річниці утворення Української Повстанської Армії.
Ініціатори та організатори проведення такого дійства стала Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний Альянс».

Отже: Фестиваль українського опору “Бандерштат” відбудеться у Луцьку 1-3 серпня.
Програма, проїзд, інформація про квитки за посиланням –
http://bandershtat.org.ua/

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *