Гральний бізнес: вносити «косметичні зміни» чи заборонити легалізацію?

Що робити з гральним бізнесом, який не лише не наповнює бюджет, а лише створює нові корупційні схеми

Гральний бізнес у започаткованому владою вигляді має бути заборонений, а зміна лише назви, а не суті контролюючої структури, не вирішує питання з мегакорупцією в цій сфері та не сприяє суттєвому збільшенню надходжень до бюджету, як на цьому наголошували ініціатори його легалізації.

Про це заявила в парламенті лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час обговорення законопроєкту №9256-д. Вона закликала колег, замість внесення косметичних змін, заборонити впроваджену владою модель легалізації грального бізнесу. Натомість «Батьківщина» розробила законопроєкт, у якому пропонується створити нову модель за прикладом цивілізованих європейських країн, однак його розгляд блокується монобільшістю в комітеті.

Ми закликаємо вас не підтримувати цей закон, тому що він тільки  посилює  корупцію на базі грального бізнесу в інститутах української влади і тому що він не зупиняє цей розквіт лудоманії, він реально заганяє українців у таку соціальну депресію, з якої виходу просто не існує. Я також прошу вас негайно розглянути наш законопроєкт про заборону грального бізнесу в такому вигляді, як зараз, і врегулювати це правильно на рівні нормальних європейських країн, – наголосила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко попередила, що  ухваленням змін до чинних порядків грального бізнесу та перейменуванням регулюючої структури «невідомо ким керованою» не вирішується головне питання, а саме – боротьба з мегакорупцією в цій сфері. До того ж, як наголосила вона, за масштабним гральним бізнесом в Україні «продовжує стояти російська мафія, яка ховається за фасадами фейкових структур».

«Гральний бізнес у такому вигляді, як він започаткований в Україні, побудований на мегакорупції, на мегавідкатах. І для того, щоб зберігати такий антилюдський порядок існування грального бізнесу в Україні, для цього треба корумпувати найвищі ешелони влади у країні. Скажіть, будь ласка, чому весь світ вводить санкції проти країни-агресора, а всі в Україні добре знають, що за гральним бізнесом стоїть російська мафія, і це продовжує панувати в Україні?» – запитала лідерка «Батьківщини» в колег.

Вона також  нагадала, що за підрахунками самої ж влади, лише минулого  року, переважно військовими, які перебувають у складному психологічному становищі, в онлайн-казино було програно 140 мільярдів гривень, які могли були спрямовані на добробут їхніх родин, а потрапили на рахунки російської мафії.

ba.org.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *