Організатори новорічного шоу на Майдані Незалежності в Києві привезуть на головну площу країни символ 2009 року – 600-кілограмового брунатного бичка на ім’я Рафаель. Крім бичка, народ розважатимуть «Друга ріка», «Mad Heads XL», «Тік», учасники «Фабрики зірок-2», кінний театр «Скіф».
Вам також може сподобатися
Астропрогноз на липень
До кінця 2010 року вирішити питання щодо заміни у лікувальному процесі кисневих балонів більш сучасним обладнанням в усіх лікарнях Чернівців доручив міський голова
Служби тилу – це кровоносна система війни: «артеріями» свіжа кров постачається на фронт, а «венами» до тилу відправляється все відпрацьоване. Медичні служби […]
Оцінки, зауваження, оголошення тепер обов’язково будуть доходити безпосередньо до батьків, адже в Чернівцях з’явилася нова послуга – sms-щоденники. Кілька років тому така програма була запатентована в Києві. Згодом вона розповсюдилась у різних регіонах України і, нарешті, від нового 2010 року sms-щоденники з’явилися на Буковині!