«Ріже вухо»: Клічук розповів, чому чиновникам у Чернівцях виплачують премії «за високі досягнення»

Чернівецький міський Роман Клічук пояснив, як нараховується зарплата керівникам Чернівецької міської ради, і чому вони в січні отримали премії «за високі досягнення».
Про це посадовець розповів учора в ефірі телеканалу ТВА, пише molbuk.ua  Він наголосив, що схема нарахування премій і додаткових виплат посадовцям існувала у ратуші й раніше.
– Адже кожен чиновник отримує ставку, отримує надбавку за стаж, за складність роботи і доступ до секретних даних. І плюс – є положення про премії. Ці премії нараховуються автоматично, а міський голова може просто доганами знімати ці премії. Відповідно, є ринок праці. І маємо розуміти, що кожен чиновник, щоби не спокушався якимись речами, повинен отримувати гідну зарплату, – сказав Клічук. – У заступників, якщо не помиляюсь, розмір зарплат становить приблизно 30 тисяч гривень. Є деякі працівники, які прийшли сюди на менші зарплати, а насправді ми просто об’єднані ідеєю, що ми сюди йдемо не заробляти гроші, а заробляти гроші для міста, – додав міський голова.
– Положення про зарплати ми насправді не переглядали, а просто залишили те, яке було. Чесно кажучи, у зв’язку з тим, що робота інтенсивна, ми до цього навіть не дійшли. Ми розуміємо, що «премії за високі досягнення» дійсно «ріже вухо» нам усім, – сказав Роман Клічук.

Фото МБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *