“Золоті злитки має кожен українець”. Високопоставлена чиновниця пояснила, звідки в неї бруски золота

Очільниця Державної аудиторської служби Лідія Гаврилова прокоментувала інформацію про те, що НАБУ повідомило їй про підозру в незаконному збагаченні на 10 млн грн, а також про свої статки. Про це жінка розповіла в ефірі каналу “112 Україна”, повідомляє Еспресо.TV.  Вона зауважила, що обшуки детективами НАБУ були незаконними, адже наприкінці 2017 року НАЗК було надано рішення-роз’яснення, у якому йшлося про те, що порушення кримінальних проваджень та вручення підозр громадянам до проведення повної перевірки з боку НАЗК є упередженим ставленням НАБУ до людини. За її словами, відносно неї перевірок НАЗК не проводило. “НАБУ врахувало мої доходи и витрати за 20 років життя і ці цифри, які вони вже опублікували у вигляді інфографіки, вони потребують доказів. Сьогодні я маю квартиру середнього рівня на Позняках і я її показала у декларації. Вважаю, що декларація відображає достовірні відомості”, – наголосила Гаврилова.

Відповідаючи на запитання стосовно того, звідки у неї позашляховик та два паркомісця, вона зауважила, що вони належать її колишньому чоловіку, з яким вони розвелися у 2015 році. Через це вона і не внесла відомості про автівку до декларації. При цьому, відповідаючи на уточнююче питання стосовно того, що вони з чоловіком досі живуть разом, попри розлучення, Гаврилова підтвердила цю інформацію і додала, що це особисте.  

Вона також прокоментувала інформацію про те, що представники НАБУ під час обшуку знайшли у неї $112 тисяч, 8,5 тисяч євро, та золоті зливки.  “Золоті зливки, я думаю, у тому сенсі, які вони в мене є, має на сьогодні кожен громадянин. Так, вони є і вони подарункові. Щодо доларів, які вони знайшли, я їм повідомляла, що частина коштів, які там були, я офіційно задекларувала, а інша частина коштів належить іншим особам і це було підтверджено іншими особами у НАБУ”, – підсумувала Гаврилова.  Нагадаємо, 23 січня детективи НАБУ повідомили Гавриловій про підозру в незаконному збагаченні в розмірі близько 10 млн грн та декларуванні недостовірних даних.  За даними НАБУ, жінка має (квартиру і два паркомісця у Києві), позашляховик (2016 року випуску), дороговартісні меблі, техніку, золоті зливки та готівку  сумою $112,8 тис. та 8,5 тис євро.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *