В Чернівецькій області в лютому було 64 надзвичайні події

Аналіз

стану техногенної та природної безпеки на території Чернівецької області за лютий 2009 року

Проаналізувавши стан техногенної та природної безпеки в Чернівецькій області у лютому 2009 року, Головне управління МНС відмічає, що за звітний період він залишався стабільним, до того ж визначились позитивні тенденції стосовно зменшення кількості різного роду надзвичайних подій, випадків травмування та загибелі людей на них.

Так, за минулий місяць в Чернівецькій області виникло 64 надзвичайні події, що вдвічі менше ніж за аналогічний період минулого року, не зареєстровано жодного нещасного випадку із загибеллю людей на воді та льоду.

Загалом, під час надзвичайних подій, які виникли у лютому цього року загинуло 10 осіб, тоді як за аналогічний період минулого року 33 особи.

Упродовж минулого місяця на території Чернівецької області зареєстровано 41 пожежу, за аналогічний період минулого року – 58. Зменшення становить 29,3%. У лютому цього року на пожежах загинуло 4 особи, за аналогічний період минулого року – 9 осіб. Зменшення становить 55,6%.

У лютому працівники ГУ МНС врятували на пожежах 7 чоловік та зберегли майно та матеріальні цінності буковинців на суму 5 млн. 167 тис. гривень. Збитки завдані вогнем складають 737 тис. гривень.

Занепокоєння у фахівців ГУ МНС викликає той факт, що левова частка пожеж, а саме 72 % від загальної кількості, виникає у житловому секторі. Кожна друга пожежа виникає внаслідок порушення правил експлуатації електро-газообігрівальних приладів та пічного опалення.

Прикро, але більшість випадків виникнення пожеж, а також травмування та загибелі людей на них спричинені людським фактором. Так,внаслідок необережного поводження із вогнем, а саме куріння у ліжку та куріння у нетверезому стані зареєстровано 3 пожежі, внаслідок яких загинуло 3 особи.

Наражають себе та оточуючих на небезпеку також ті громадяни, які нехтують елементарними вимогами пожежної безпеки, порушують правила експлуатації обігрівальних приладів та пічного опалення.

З настанням весняного періоду фахівці Головного управління МНС України в Чернівецькій області відмічають, що ймовірними надзвичайними подіями у цей час є: необережне поводження людей на воді та тонкому льоду, виявлення громадянами вибухонебезпечних предметів, а також актуальними залишаються випадки виникнення пожеж внаслідок необережного поводження із вогнем та порушення правил експлуатації обігрівальних приладів.

Центр пропаганди ГУ МНС в Чернівецькій області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *