Сокиряни – колиска світового та європейського кікбоксингу

Цьогорічний переможець Чемпіонату світу з кікбоксингу в Будапешті буковинець родом із Сокирян Максим Грейцар (на фото) завоював і нинішню першість Європи.

Від 2 до 10 вересня у Скопье, столиці Македонії відбувся Чемпіонат Європи з кікбоксингу серед юніорів та юнаків, на який завітали близько 1600 бійців з 39 країн Європи. Збірна України здобула в напружених поєдинках 15 нагород в шістьох розділах турніру.

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани українці чотири рази: «золоті» нагороди здобули Мурад Рзаєв, Артем Мельник, Олександр Павлюк і наш земляк – Максим Грейцар (у ваговій категорії понад 91 кг).

Як пише «Північно- бессарабський портал», днями Максим відвідав рідну спортивну школу у Сокирянах, де з черговою високою нагородою його вітали перший тренер Федір Блинду та голова Сокирянської районної ради Василь Козак.