Пропонуємо разом з вами створити віртуальну комп’ютерну галерею!
4 номінації:
- Комп’ютерна графіка;
- Поетична сторінка;
- Образотворче мистецтво;
- Lego-конструювання.
Тематика робіт: «Школа моєї мрії».
Проєкт працює в рамках Віртуальної школи Ранок.
Координаторка проєкту: Тетяна Спориніна, вчителька інформатики Чернівецької гімназії №2, керівничка гуртка «Байт» Чернівецького ОЦНТТУМ.
Члени журі: Наталія Кабак, художниця; Олена Афанасьєва, web-дизайнер; Вікторія Угорська, архітектор; Денис Кондрюк, керівник гуртка “Основи робототехніки на базі LEGO” ОЦНТТУМ.
Галерея предствлена учасниками 22 областей України: Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.
8.05.2020 у Віртуальній школі «Ранок» відбулася он-лайн зустріч, де учасники і координатори проєкту узагальнювали отриманий досвід Всеукраїнського телекомунікаційного проєкту «Школа моєї мрії».
Після завершення роботи членів журі всіх учасників чекає розсилка електронних сертифікатів (після 20 травня) і оголошення переможців конкурса в 4 номінаціях: Комп’ютерна графіка; Поетична сторінка; Образотворче мистецтво; Lego-конструюваня.
Дякуємо Віртуальній школі Ранок, спеціалістам технічного забезпечення відеоконференцій, газеті «Версії» за інформаційну підтримку, всім нашим партнерам, вчителям, батькам, керівникам гуртків, наставникам.
І найголовніша подяка нашим дітям – хлопчикам і дівчаткам за їх листи, малюнки, унікальні конструкції, за їх мрії…
Всього 195 робіт представили учасники у віртуальну Галерею.
Через велику кількість робіт є два простори Галереї: «ШКОЛА МОЄЇ МРІЇ» – ВІРТУАЛЬНА ГАЛЕРЕЯ
і продовження нашої Галереї – «ШКОЛА МОЄЇ МРІЇ» – ВІРТУАЛЬНА ГАЛЕРЕЯ. 6-7 ТРАВНЯ 2020
КОМЕНТУЮТЬ ЧЛЕНИ ЖУРІ
Наталія Кабак
Сміливо втілюйте свої мрії та фантазії!
Проєкт «Школа моєї мрії» відбувся і це радує! Це не лише віртуальна галерея, це можливість поспілкуватись нам в ці карантинні будні. Це можливість обмінятися думками, поділитись своїми бажаннями та баченням нової школи. Це оцінка того, що ми можемо зробити для покращення місця, де проходить значна частина нашого життя, а деякі задуми можна втілити вже і зараз.
Я вдячна організатору за можливість прийняти участь в цьому спілкуванні, можливість зануритись у вихор дитячих ідей та політ фантазій. Футуристичні будинки, інноваційні технології, бережливе ставлення до природи та щирі емоції – це все я побачила у ваших роботах і вдячна вам за них! Робіт багато, роботи цікаві, абсолютно різні за ідеями та виконанням. Я отримала неймовірне задоволення від перегляду ваших робіт!
Дуже вдячна всім учасникам віртуальної галереї за активність,за ваші ідеї та творче втілення ваших думок! Бажаю вам творчих успіхів та перемог!
З повагою, Наталія Кабак
Олена Афанасьєва
Денис Кондрюк
Не можу стримати емоцій від переглянутих проєктів шкіл! Я дуже вражений вашими роботами, тим – які всебічно розвинуті діти живуть і творять в нашій країні, адже представлені і художні твори, і поетичні, і навіть цілі інженерні конструкції із конструкторів.
Приємно бачити, що долучилися всі вікові категорії – від першачків, які ще тільки пробують свої сили на публіку, до випускників, які вже мають свої, чітко сформовані світоглядні позиції. Хочеться звернути увагу на патріотичну сторону поданих робіт – всі роботи демонструють небайдужість дітей до майбутнього України – це сонячні мотиви, жовто-блакитні кольори в мирному небі, веселі дитячі обличчя в школах, що говорить про добробут та мир в країні.
Маючи досвід роботи із конструкторами, хочеться відзначити проєкти виконані з конструкторів. У представлених роботах видно широту думок авторів, їхню обізнаність та талант у роботі з конструкторами. Виконавці продумали все до дрібниць – і навчання, і відпочинок, і розваги, і, навіть, трансформацію шкільних стін, щоб завжди було цікаво навчатися в школі.
Дуже мило сприйнялися романтичні рядочки поетичних творів та мотиви фантастики, що дає зрозуміти про щедрість дитячих душ, а також, порадували моменти симбіозу живої природи та сьогоднішньої ери діджиталізації.
Хочу подякувати всім учасникам, їхнім батькам, наставникам, керівникам, учителям за гарну роботу!!! Давайте продовжимо працювати з тим же натхненням і чекаємо нових робіт, адже ще є час (до 30.04).
З повагою, Кондрюк Денис!
Вікторія Угорська
КОМП’ЮТЕРНА ГРАФІКА
1.05.2020 – 8.05.2020
Іван Савін
Софiя Шиманська
Анісія Діденко
Даніл Рубінський
Назрін Алієва
Андрій Палієнко
Альона Ткаченко
25.04.2020 – 30.04.2020
Артур Близнюченко
Яна Гріценко
Євген Чередниченко
Софія Зайцева
– Для когось школа – це місце навчання, місце зустріч з друзями … Для мене школа- це місце майбутніх технологій , інновацій.
Микита Вергелес
Олександр Бушку
– У майбутньому я мрію щоб школа знаходилась у космосі. Вона виглядатиме незвично в усьому: форма, розміри, деталі будівлі – все буде незвично та трішки незрозуміло для теперішнього світу. Школа матиме можливість пересуватися у просторі та часі. Під будівлею будуть вогнища, які допомагатимуть у разі небезпеки (наприклад, нападу інопланетян). Канікули будуть кожного місяця. Вчителі матимуть все необхідне для своєї роботи з учнями. Робота приноситиме радість і задоволення. Замість оцінок – подарунки у вигляді золотих зірочок. Ніхто (ні учні, ні вчителі ніколи не будуть скривджені). Всі будуть поважати один одного та міцно дружити. Пануватиме лише мир та злагода!
Аліса Єфіменко
Вікторія Доля
– Мені завжди подобались будинки в стилі Хай-тек. Тому школа моєї мрії – це школа в цьому стилі. Такі споруди не мають нічого складного в побудові. Красиві як зовнішнє, так і всередині. Як правило в таких спорудах багато місця. Школа була б просторою. Мені це також подобається. У такій школі було б багато техніки. Наприклад, комп`ютери, ноутбуків та багато іншого. Це ж школа майбутнього. Ще такі школи виглядають ефектно. На мій погляд дітям би сподобалось навчатись у такій школі. Ось такі мої уявлення про школу майбутнього.
Богдан Савчук
– Школа моєї мрії – це дуже сучасна школа, в якій хочеться навчатися новому та цікавому в комфортних умовах. Це школа, розташована біля моря, де виросли кіпариси та сосни, де є зони для навчання та відпочинку з друзями-однокласниками. В таку школу зручно добиратися машиною чи літаком!
Нікіта Корольов
– Школа моєї мрії – дуже гарна, з ідеально прибраною територією, сучасними доріжками, з великим футбольним полем. Навколо школи багато дерев.
Тарас Волянський
– Школа моєї мрії – це сучасна школа з сонячними батареями, вікнами у формі трапецій. Біля школи є паркова зона для відпочинку дітей, а поруч зупиняється шкільний автобус. Ззовні школу дуже легко розпізнати, бо вона обов’язково має кольори державної символіки!
18.04.2020 – 24.04.2020
Наталія Кабак
– Школа моєї мрії – це школа сучасних технологій та інновацій. Але попри це ми не маємо втратити те найкраще, що зараз є в школі. Школа – це місце спілкування, це там, де діти можуть вільно говорити, тримати один одного за руку, дізнаватись нове через живе спілкування з вчителями та сміятися з друзями на перервах. Школа моєї мрії там, де є довіра, повага, розуміння та любов до спільної справи.
Василіса Петрик
Катерина Голоскок
– Це школа, яку я бачу в майбутньому – у вигляді котика!
Міїаєла Рябко
– Школа моєї мрії – мирне небо над Україною.
Семен Гінінгер
Мирослава Машкаринець
DreamART
10.04.2020 – 17.04.2020
Олена Афанасьєва
Іван Богданов
Це космічна школа, яка розуміє думки. Знання передаються телепортацією і переміщення у просторі теж телепортацією.
Сніжана Тіней
– Я люблю свою школу, але хотілося, щоб її трохи вдосконалили .
У майбутньому мрію, щоб на уроках у всіх учнів була електронна книга, і учень не брав багато книг в портфель і йому було легше іти до школи. І ще хотілося зменшити навантаження на учня. У день було 4 чи 5 уроків, і учень би краще запам’ятовував тему на уроці.
Хотілося ще, щоб у школі були ліфти, щоб швидше підніматися на якийсь поверх.
Андрій Ковальов
– Рухаючись cправа – наліво, перше що ви бачите – великий будинок. Це будинок, де я живу. Далі бачимо два портали, за допомогою яких я можу телепортуватись з дому в школу і зі школи додому. Будь-хто може ними скористатися. Достатньо правильно вимовити пароль: «Паляниця». На передньому плані школа на пружині, яка вміє скакати в часі і ти можеш нескінченно перездавати контрольні роботи.
Літаюче шкільне містечко знаходиться не далеко, воно просто мікроскопічне. Містечко може літати разом з будинками і долати будь-яку відстань. Телепортуючись туди, я зменшуюсь в розмірах. Таке шкільне містечко може вирішити проблему перенаселення, або відсутності місця для забудови. З лівого боку потряпляємо в зоряний портал. І через нього ми можемо подорожувати у космосі .
А в горі – неслухняні планети. Вони некеровані і самі змінюють свій курс. У будь-який час ви можете завітати в школу, там завжди день. Та не забудьте, пароль – «Паляниця»!
Борис Маді
– Школа майбутнього – це спеціалізований ліцей, де вивчають фізику, механіку, оптику, астрономію, математику, комп’ютерні науки. І багато подорожей, навіть космічних.
Олексій Залогін
Олександр Афіян
ПОЕТИЧНА СТОРІНКА
1.05.2020 – 8.05.2020
Євгенія Дем’янчук
Коло мрії, як у казці
Прозорі двері кришталеві,
Східці, ніби янтареві,
Парти білі, мармурові,
Стільці блискучі, золотаві.
В класі вчителька, мов фея.
Паличкою чарівною
Нас в майбутнє відправляє,
Де корабель космічний
Миттєво в школу доставляє.
Євгенія Дем’янчук, 4 клас, екологічний ліцей №24, м. Житомир
25.04.2020 – 30.04.2020
Олександр Бушку
Олександр Марусик
18.04.2020 – 24.04.2020
Ірина Шлєєва
Юлія Бабій, Роман Бабій
10.04.2020 – 17.04.2020
Оксана Приходченко
ШКОЛА МРІЇ
ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
1.05.2020 – 8.05.2020
Софія Варіна
Олександр Сємєнєнко
Аліна Кожухаренко
25.04.2020 – 30.04.2020
Черкалова Аліна
Анастасія Заєць
– Це школа моєї мрії. Я хочу, щоб школа була сучасна та яскрава. Щоб використовували новітні технології. На території школи повинен бути обов’язково басейн і атракціони. Я вважаю, що в таку школу захоче ходити кожна дитина.
Ніка Ступак
– Моя школа – веселкова. Я бачу школу майбутнього у кольорах веселки, де кожне віконечко – це погляд у веселе майбутнє. А стежка знань веде до перемоги. А ще я використала кольори прапору України в слові “Школа”, тому що це школа майбутнього в МОЇЙ країні.
Надія Суганяка
– Це школа моєї мрії . Тут, щоб опинитися в іншому класі, можна проїхати на екскалаторі або з’їхати з гірки. На подвір’ї є баскетбольний майданчик і футбольний . А поруч басейн . На мою думку – це найкраща школа.
Меланія Дворська
– Школа моєї мрії – велика, простора, кольорова. В цю школу хочеться приходити і насолоджуватись навчанням. В ній зібрані частинки культур різних народів.
Мартіна Дворська
– Цукрова школа. Для того, щоб краще працював мозок, треба їсти солодке.
Дар’я Явтушенко
– На мою думку, школа майбутнього – це школа цікава для дітей, як ззовні, так і всередині. Я її уявляю світлою, просторою, різнокольоровою, з величезними вікнами. Усередині незвичайні суперцікаві кабінети, а на коридорах місце для відпочинку з величезними акваріумами.
На даху школи – сучасний телескоп, на подвір’ї – прекрасний парк, а ще сучасний майданчик для занять різними видами спорту.
Владислав Солодовник
Валерія Прокопенко
Анастасія Скарга
18.04.2020 – 24.04.2020
Аліна Проскуріна
Катерина Рильник
– Мій малюнок не стандартний, хоча зараз весна. мені захотілося намалювати зиму, справжню зиму і зобразити яскраву стіну з вікном, за яким лунає безтурботне життя школярів. Із розповідей своїх батьків про школу, я намалювала саме таку школу: без різних технологічних устаткувань, а просто школа, яка сповнена любов’ю. Адже саме зараз на карантині нам хочеться повернутися до своїх однокласників та вчителів. Моя фантазія поринула в цей малюнок всією душею. На малюнку зобразила саме велосипед, ніяких машин, адже хочеться просто спокійного життя без шуму))))
Вікторія Молодченко
– Я намалювала космічну школу, в якій би я хотіла навчатися. Там можна літати на космічній ракеті на інші планети і дізнаватися щось цікаве. Сподіваюся вам мій малюнок сподобався.
Катерина Дрьомова
– Це школа моєї мрії. Вона у вигляді замку з басейном на подвір’ї. У ній є електронні дошки, а замість книг – планшети.
Олександра Врадій
– Я намалювала три школи майбутнього. Перша школа шоколадна, для дітей, які дуже люблять шоколад, друга школа – ялинка, для тих дітей, що дуже люблять новий рік. А третя школа – цукерка, для тих учнів, що дуже, дуже сильно полюбляють цукерки.
Дар’я Мельничук. Триптих «Школа на природі»
Поліна Олійник
– У майбутньому я бачу школу світлою та яскравою, а роботи там будуть вчителями.
Анна Скворцова
– Я мрію, щоб моя школа була яскравою, з малюнками на стінах, доброю до своїх учнів, щоб навколо було багато рослин, квітів та тварин. Щоб в їдальні було більше солодощів. І щоб ніколи більше не було карантину!
Каріна Міндубаєва
– Я хочу, щоб в школі моєї мрії було таке місце, де можна вийти і подивитися в телескоп на зорі. А біля школи був майданчик, де можна провести вільний час після навчання.
Юлія Яблочнікова
– Школа – це велика сім’я, де ми зустрічаємо радість і смуток, веселі моменти свого життя. Ці роки ми ніколи не забудемо, як наше перше кохання, так і школа закарбується у нашій пам’яті назавжди. Цінуймо час, проведений у школі з нашими улюбленими вчителями та однокласниками!
10.04.2020 – 17.04.2020
Валерія Фонарюк
Дарія Єгипет
– Ось так я бачу школу своєї мрії. Вона зображена різними барвами неначе Капітошка, весела радісна та щаслива, де навчаються самі щасливі діти. Різнокольоровими тунелями ми потрапляємо в наші класи. У цій школі діти будуть навчатися лише на відмінні оцінки.
LEGO-КОНСТРУЮВАННЯ
Андрій Хоминець
Колективна робота, Ніжинська станція юних техніків, гурток «Лего-конструювання», керівник Пархоменкко Т.В., м. Ніжин Чернігівської обл.
Платон Лихолетов
Артем Новосілецький
25.04.2020 – 30.04.2020
Назар Дарійчук
– Школа моєї мрії – це будівля з великим спортзалом, з просторими класами, які наповнені різними технічними засобами. Багато класів тематичних, які б допомогли у виборі майбутньої професії. Я хочу, щоб в моїй школі був окремий клас, там будуть конструювати. Біля школи спортивні майданчики, великі зелені газони, на яких можна гарно проводити час під час перерви з однокласниками, є скверики.
Нікіта Меньков
– Школа будущего будет высокотехнологичная, роботы будут выполнять техническую работу (повара, звонки, уборщицы). Обязательными предметами в школе будут робототехника, астрономия, печатанье. Кружки будут при школе (спортивные, технические, музыкальная школа, художественная школа). Здание школы большое, крестообразное, по 3 или 4 этажа, младшая школа вместе со старшей. Каждый день по 4 урока, 6 дней в неделю, учеба до начала мая месяца. Никаких карантинов!
Микита Задорожний
– Школа моєї мрії – це школа спілкування та застосування практичних навичок знань. Отримання знань через вживлений в тіло учня чіп, котрий завантажуватиме знання за допомогою антени (знаходиться на даху школи), враховуючи особисті вподобання. В приміщенні школи є: басейн, спортзал, зелений куточок, кімната з голограмою, яка передає останні новини світу.
Дарина Волянська
– Школа «Червона Мрія». На мою думку ідеальна школа – це навчальний заклад, в якому цікаво вчитися, який виникає бажання відвідувати, в якому діти люблять знання і їм подобається вчитись! На моєму макеті – ідеальна школа з сучасним дизайном «Червона Мрія»! Вона велика, класів багато, багато вікон, одже всередині дуже світло. З правої сторони школи – великий стадіон, з густою зеленою травою, де проводять уроки фізкультури. З лівої сторони – місце для прогулянок, там багато дерев, місць для відпочинку та ігор. До школи всіх привозить шкільний автобус. В таку школу всі ходили б залюбки!
Андрій Крісманов
– Мені подобаються невеличкі за розміром школи, щоб біля моєї школи була зручна та велика парковка. А також, сучасний спортивний майданчик. Щоб біля моєї школи стояв макет танка «Т-84», як символ незламності наших учнів. Було б ще непогано влаштовувати змагання між учнями з відеоігр. А ще я мрію, щоб це була школа без домашніх завдань!
Максим Стадничук
– На даху кондиціонер та власна вишка мобільного зв’язку (щоб Інет “літав”).
Максим Стадничук /Minecraft/
– Школа в стилі Гогвардс.
Minecraft дав можливість експерементувати у тривимірному процедурно генерованому світі.
18.04.2020 – 24.04.2020
Ростислав Шлєєв
– Я дуже люблю свою школу, свою вчительку Ольгу Вячеславівну і своїх однокласників. Дарую їм свою Lego- школу!
Єгор Охредько
– Будующее – это гармония с природой. В школе есть сафари-зоопарк, где вместе со слоном и жирафом живут птица-гром и арабок, в огоромном бассейне есть дельфины и плот, во дворе школы скелет динозавра, спортивная площадка, беседки, деревья, крона которых состоит из цифр. А после уроков можно покататься на карете Гриндельвальда, посетить дом-чемодан Ньюта Саламандера или отправиться в виртуальное путешествие по свету в поезде “из Хогвартс”. Стены школы могут легко перестраиваться , поэтому каждый день все по новому. «Лего-школа – не заскучаешь!»
10.04.2020 – 17.04.2020
Олександр Зюлковський
– Я люблю свою школу, своїх однокласників і своїх вчителів. А це мій проєкт школи майбутнього. У моїй школі є класи не тільки для учнів, але і для домашніх улюбленців. Тут є дві вежі: Добра і Зла. І в один день у нас не уроки з різних предметів. А в понеділок: у нас цілий день математика. У вівторок ми вивчаємо історію, у середу – географію. Потім літературу, біологію, мови, інформатику, мистецтво, трудове навчання… Ми багато подорожуємо, пишемо книги, вірші, гуляємо на природі, співаємо, граємо у футбо, ставимо вистави…
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ
«ШКОЛА МОЄЇ МРІЇ».
ВІРТУАЛЬНА ГАЛЕРЕЯ
Проміжний звіт 10.04.2020 – 17.04.2020 :
Проміжний звіт 18.04.2020 – 24.04.2020: Телекомунікаційний проєкт “Школа моєї мрії. Віртуальна галерея”. Проміжні результати
Файли з малюнками, які виконані в графічному редакторі, або фото малюнків, які намалювали олівцями чи фарбами /чи відскановані/, фото проєктів з Lego-конструкторів, поетичні рядки чекаємо за адресою для листування: dream.school.ua.2020@gmail.com.
Кожний учасник отримає сертифікат учасника Всеукраїнського проєкту.
Найкращі малюнки будуть відзначені видавництвом «Ранок».
Кожної п’ятниці буду робити звіт про перебіг подій проєкту у Віртуальній школі «Ранок».
ЕТАПИ ПРОЄКТУ
І етап ( 3.04. – 9.04)- ознайомлення школярів умовами проєкту.
ІІ етап – Підготовка, оформлення рабіт, пересилка робіт (10.04-24.04)
IІІ етап – реалізація запланованої діяльності. (17.04) – підведення проміжних результатов. Демонстрація вже надісланих робіт. Також ми зустрінемося віртуально із учасниками –випускниками минулих телекомунікаційних проектів, які зголосилися взяти участь і в цьому проекті.
ІV етап – Підведенння проміжних результатів проєкта (24.04) . Демонстрація нашої галереї. Малюнки можна буде надсилати ще до до 30.04. А вже після – регістраційна форма буде закрита.
ІV етап/додаток/ – за проханнями учасників проєкту термін прийому робіт продовжено до 7 травня 2020 включно.
V етап – оцінювання результатів проекту: узагальнити отриманий досвід. Відеоконференція з учасниками прєкту. 8 травня 2020 – підведення результатів проєкту.
Партнери проєкту:
Видавництво «Ранок», Марина Корнієнко, головна редакторка
відділу «Навчальна література»
Інформаційний партнер проєкту:
обласна газета «Версії», Людмила Чередарик,
редакторка газети «Версії»
.
©Тетяна Спориніна,
координаторка проєкту «Школа моєї мрії»
2 коментарі “Віртуальна галерея всеукраїнського проєкту «Школа моєї мрії»”
Яскраве свято й живлення для розуму – і не лише дітей та освітян.
Дякуємо, пані Спокійна! Дійсно, роботи надихають і дивують. Чудові роботи!