Ваші оплески – прощаємося з артистом

З сумом повідомляємо, що пішов з життя провідний майстер сцени, заслужений артист України – Андрій Васильович ПІДДУБНИЙ.
…55 років Андрій Васильович прослужив Мальпомені  у нашому театрі.
Народився він 2-го січня 1938-го року у с. Красенівка, Чорнобаївського району, Черкаської області.
Закінчивши театральну студію при Київському театрі оперети, працював у Чернівецькому театрі з 1963 р. до 2018-го
За час роботи у колективі закінчив історичний факультет Чернівецького державного університету.
Працюючи в театрі, Андрій Васильович проявив себе здібним, різноплановим митцем з повноцінними вокальними і сценічними даними.
У творчому доробку Піддубного близько двохсот яскравих характерів у п’єсах класичної, сучасної вітчизняної та зарубіжної драматургії. Серед них такі ролі: Швейцеркас із «Матінка Кураж та її діти” Б. Брехта, Максим –  «Чотири хрести на сонці» А. Делендика, Костьок – «Наближення» Ю. Щербака, Магар – «І відлетимо з вітрами» М. Зарудного, Фредерік – «Заміж – тільки за Ернеста» О. Уайльда, Юрій – «Закон» В. Винниченка, Маляєв – «Синдром молодої дружини» О. Гончарова, Федір – «Дикий ангел» О. Коломійця, Мандатор – «Пан Мандатор» С. Воробкевича, Доктор Еммет – «Дивна місіс Севідж» Дж. Патрік,  Колобок – «Солодка Даруся»” за М. Матіос та багато інших.
Упродовж усієї творчої діяльності він успішно виконував головні ролі у виставах музичного репертуару, залишаючись ведучим вокалістом театру. Його ролі завжди були яскраві, емоційні, сповнені енергії, підтверджені талантом і досвідом.
Активну участь брав у громадському житті театру. Був постійним учасником творчих зустрічей із жителями області й міста, де звучали пісні на вірші славетного буковинського митця Сидора Воробкевича у виконанні актора.
У 2004 році Андрію Піддубному було присвоєно звання “Заслужений артист України”.
Андрій Васильович завжди користувався авторитетом серед колег та великою популярністю серед глядачів.
Колектив театру глибоко співчуває рідним та близьким Андрія Васильовича Піддубного.
Він назавжди в наших серцях.

Прощання відбудеться завтра (29 січня), в приміщенні театру з 10:00 до 11:30…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *