Добро повернеться сторицею

 

Буковинський співак автор та виконавець,  учасник та переможець обласних та всеукраїнських пісенних конкурсів Максим Товкач є давнім другом  Чернівецького обласного благодійного фонду допомоги онкохворим дітям «Подаруй дитині життя», заснованого понад 10 років тому буковинським підприємцем і меценатом Францом Карловичем Федоровичем.  До Всесвітнього дня онкохворих дітей, який відзначається 15 лютого,Максим запропонував запросити численних друзів Фонду на благодійний концерт. Прикметно, що цей концерт відбувся саме 4 лютого, коли цілий світ з ініціативи та за підтримки Міжнародного протиракового союзу відзначає Всесвітній день боротьби з раком.

У переповненому залі палацу «Академічний» (за безкоштовне виділення якого – окрема  подяка ректору БДМУ Т.М. Бойчуку) зібралися цілими родинами чернівчани, вболівальники юних артистів, студенти-медики й благодійники фонду «Подаруй дитині життя». Бажаючих взяти участь у благодійному концерті не бракувало: юні артисти з вокальних студіїй «Притендес»,«Іскра», «Джем», «Сузір’я «Т»,народного аматорського колективу сучасного танцю «Алегро», студії танцю та фітнесу «TENDANCE», колективів «Emotion Dance Theater», «Colibri», «Modern Drive Crew», «Coolgirls»,учні 11 класу Топорівської  ЗОШ радували публіку веселими, ліричними, жартівливими піснями, запальними танцями. Глядачі зустрічали кожний музичний номер гучними оплесками.

Припав до душі усім  і виступ самого ініціатора концерту Максима Товкача: під вигуки «Браво!» та  бурхливі оплески його довго не  відпускали зі сцени.

За час благодійного концерту до фонду «Подаруй дитині життя» зібрали майже 10 тис. грн. Ще кілька краплин життя для онкохворих діток.

Марія ЛАСТІВКА, співробітниця фонду «Подаруй дитині життя»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *