Президент святкує день народження: як його привітали українські емігранти

Президент Петро Порошенко святкує день народження. Гаранту – 52 роки. Сайт Gazeta.ua пропонує підбірку несподіваних побажань Петрові Порошенку від українців, які виїхали на заробітки за кордон.

“Хай злидні і сімейні проблеми відправлять його в еміграцію до сім’ї без вихідних і на сухий солдатський пайок”, – пише Mariya Kotsan з Неаполя.

“Щоб він жив на мінімальну зарплату, пенсію. У Донецькій або Луганській області”, – говорить Liouba LI з Франції.

“Мудрості, пізнати любов, бо любляча людина робить і бажає всім добра” – бажає Есмеральда Березовська з Рима.

“Я йому бажаю бачити і вирішувати проблеми країни, а не свої бізнесові”, – пишуть інші.

Інші побажали президентові продати весь свій бізнес або взагалі збанкрутіти.

“Бажаю, щоб його дружина поїхала в Італію на заробітки, його сини – в АТО. А він, як усі українці, мав 1200 гривень пенсії і лікувався у нашій українській лікарні”, – пише Оксана Бекер.

“Щоб він пішов на війну як гарант України, головнокомандуючий, захищати свою країну”, – побажала Людмила Хрома з Неаполя.

“Нехай звернеться до нашої лікарні за безкоштовною медициною!” – написала Евгенія Котлярчук з італійського міста Кастаньєто-Кардуччі.

“Пане президенте, вітаю вас з далекої Італії. Зробіть, будь ласка, так, щоб наші діти і жінки могли жити в своїй державі, щоб була зарплата і пенсія, на які можна прожити, а не існувати, щоб був мир у нашій красивій Украіні і щоб народ не цурався своєї батьківщини. Будь ласка, ви, якщо захочете, все зробите для людей”, – бажає Ольга Турчак.

“Бажаю всього того, що шановний Порошенко бажає і робить для нашого українського народу! Нехай віддасться сторицею”, – пише Тетяна Стецько з Рима.

“Бажаю цей день прожити життям простого українського пенсіонера”, – написала Ольга Цветкова з чеської Праги.

“Кажуть, не можна бажати поганого, але щоб він відчув ту саму насолоду, яку відчуває мати, син якої загинув”, – зазначила користувачка Лілія Василівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *