Відсьогодні і до суботи на Землі – потужна магнітна буря

Цього тижня метеорологи прогнозують магнітні бурі, які почнуться 7 листопада і триватимуть до 11 листопада без перерви. 
Також досить неспокійним буде 15 листопада, коли магнітосфера буде порушена. 
В інші дні метеорологи обіцяють перепочинок, але вкрай чутливі люди можуть відчувати неприємні симптоми ще за кілька днів до початку самих бур. Люди, які страждають від метеозалежності, можуть відчувати сильний головний біль, тахікардію, запаморочення, перепади тиску й інші неприємні симптоми. 
Чого не варто робити під час магнітних бур
В особливо небезпечні дні люди, які страждають на метеозалежність, можуть відчувати сильний головний біль, тахікардію, запаморочення, перепади тиску і інші неприємні симптоми. У період найпотужніших магнітних коливань відмініть фізичні навантаження та уникайте стресів. Також фахівці рекомендують на цей час відмовитися від алкоголю і куріння, а також налагодити систему харчування: відмовся від жирної і важкої їжі, уникати продуктів, що сприяють затримці рідини в організмі (солоне і копчене).
Що потрібно робити під час магнітних бур
Пийте якомога більше чистої води, часто провітрюйте приміщення і більше гуляйте на свіжому повітрі. Якщо ви страждаєте від захворювань серцево-судинної системи або ВСД, завжди носіть при собі потрібні таблетки.
Масаж, який полегшує головний біль
Під час магнітних бурь у більшості людей часто виникає головний біль. Полегшити стан ви можете за допомогою точкового масажу, який розширить судини і відновить нормальне транспортування кисню до клітин мозку. Насамперед приділіть увагу області, що розташована між великим і вказівним пальцями руки: масажуйте їх по 2 хвилини на кожній руці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *