Медреформа: від 1 липня обслуговування по-новому

З початку липня в Україні медична реформа розпочинається на практиці. Медичні заклади, які підписали договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) отримуватимуть гроші за конкретного пацієнта. І вступив в дію новий список послуг, які українцям надаватимуть сімейні лікарі, терапевти і педіатри.

З 1 липня медичні заклади, які надають первинну медичну допомогу і підписали договори з НСЗУ, будуть фінасуватимуться за моделлю «гроші ідуть за пацієнтом». Наразі таких закладів в Україні є 149 комунальних і 12 приватних.

Медзаклади, які ще не встигли підписати договори з НСЗУ, зможуть перейти на нову модель фінансування з 1 жовтня, а з 1 січня 2019 року усі медзаклади, що надають первинну медичну допомогу, фінансуватимуться за принципом «гроші ідуть за пацієнтом».

З липня, як повідомляє МОЗ, усі заклади первинки починають працювати за новими стандартами – вступив у дію новий список послуг, які українцям мають надавати сімейні лікарі, терапевти та педіатри. Усі ці послуги є 100% безкоштовними, бо за них громадяни вже заплатили зі своїх податків.

МОЗ подає в картинках перелік послуг, які з липня надаватимуть сімейні лікарі, терапевти і педіатри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *