ЗМІ «забивали» одне одному. Спортвідділ підраховував

Утретє облспортвідділ  ОДА організував змагання з боулінгу серед ЗМІ. Перехідний Кубок «Сорбонни», який цього разу розігрували в клубі «Турбіна», виборола команда ТРК «Чернівці» на чолі з головним редактором Ларисою Сергєєвою. Асистували їй Єгор Подкидишев і, по черзі, Сергій Лебідь і Василь Боячук. Другий результат у фіналі показав колектив ТРК «АСС» на чолі з директором Владиславом Севрюковим. Цікаво, що за сумою попередніх раундів саме «ассівці» набрали найбільше очок, але втримати лідерство у фіналі їм не пощастило. Замкнули трійку призерів представники газети «Молодий буковинець» на чолі з комерційним директором Сергієм Первозванським. Команда «Версій» у складі Юрія Бучка, Олексія Кафанова та Ганни Кібіч була сьомою. До речі, саме Ганна показала досить високий клас гри серед жінок.
Цього разу в Кубку «Сорбонни» брали участь 17 команд засобів масової інформації.
Усі переможці та призери, крім дипломів облспортвідділу, отримали ще й фірмові футболки з пропагандою цього виду спорту від керманича нічного клубу «Сорбонна», депутата міської ради Анатолія Чесанова.

1 response on ЗМІ «забивали» одне одному. Спортвідділ підраховував

 1. Бачу тут написано про цікаві змагання, які, так зрозумів, організував спортвідділ. Останнім часом, як любитель спорту, вважав, що в Чернівецькій області непогано розвавають фізичнку культуру і спорт, принаймні ніби відчувалися деякі зрушення на краще. А тут на одному з сайтів зустрів цитату із звернення Міністра спорту Павленка Ю. О. до губернатора Куліша В. І. з купою претензій до роботи начальника облспорткомітету Мазурашу Г. Г., яке здивувало. Хтось може прояснити ситуацію?
  Ось що там написано було:
  Водночас, у стилі роботи окремих з вищезгаданих керівників з’явились негативні тенденції щодо байдужого ставлення до участі в обговоренні питань, безпосередньо віднесених до їх компетенції. Так, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Мазурашу Г. Г. без попереднього погодження з березня 2008 року був відсутній на всіх заходах, які проводились Мінстерством. Крім того, при особистому спілкуванні зі мною по телефону виразив сумнів взагалі у доцільності проведення засідань колегії Міністерства і його участі в них, посилаючись на особисту зайнятість більш важливими справами. Зазначене викликає обурення та подив, як взагалі державний службовець Мазурашу Г. Г. може займати посаду такого рівня і мати повноваження щодо реалізації державної політики за сферою компетенції Міністерства. Вважаємо, що така позиція керівника обласного рівня не припустима, не сприяє ефективному впровадженню урядових завдань на регіональному рівні, про що свідчать нижченаведені дані.
  Відсутня налагоджена системна співпраця відділу з питань фізичної культури та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації з районними та міськими структурними підрозділами.
  У Чернівецькій області районні та міські структурні підрозділи у справах сім’ї, молоді та спорту недокукомплектовані кадрами. Матеріально-технічна база знаходиться на дуже низькому рівні. Подекуди фахівці не забезпечені оргтехнікою та телефонним зв’язком.
  Не виконуються урядові рішення щодо облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям у місцях масового відпочинку. Протягом 2007 року в області облаштовано лише 1 ігровий майданчик. На 2008 теж запланований до будівництва лише один майданчик у с. Мамаївці за рахунок місцевого бюджету.
  Згідно з п. 4.2. рішення колегії Чернівецької обласної державної адміністрації від 18.09.06 №386-р «Про стан та перспективи розвитку фізичної культури і спорту в області» передбачено до 2011 року забезпечити будівництво нових та реконструкцію наявних плавальних басейнів у всіх містах та районних центрах області, але реально відповідна робота проводиться лише у м. Чернівцях.
  Лише у шести з одинадцяти міст області відкриті міські центри ФЗН «Спорт для всіх». З 12 районів області центри створено лише у п’ятьох, у більшості формально, без належного фінансування.
  В області не культивуються два з трьох базових видів спорту – плавання та спортивна гімнастика. Згідно з п. 9.1. рішення колегії облдержадміністрації 18.09.06 №386-р «Про стан та перспективи розвитку фізичної культури і спорту в області» управлінню освіти і науки облдержадміністрації було доручено забезпечити відкриття у 2007 році відділення спортивної гімнастики в обласній ДЮСШ. Це рішення не виконано і сьогодні.
  У регіоні відсутні бази олімпійської підготовки, хоча область є однією з головних постачальниць спортсменів найвищого гатунку зі стрільби з лука.
  У зв’язку з численними недоліками у роботі, системними порушеннями виконавчої дисципліни та відповідно до рішення колегії Мінсім’ямолодьспорту від 11.07.08 рекомендуємо розглянути питання щодо доцільності перебування на посаді начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Мазурашу Г. Г.

  З повагою
  Міністр Ю.О. Павленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *