Для отримання субсидії українці можуть оформити договір про реструктуризацію боргів за житлово-комунальні послуги

У разі наявності заборгованості за ЖКП для отримання субсидії українці можуть оформити договір про реструктуризацію боргу. Про це повідомляє Урядовий портал. 

“Держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги. Якщо цього не зроблено, держава знову ж таки йде назустріч громадянам і дає змогу оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для продовження субсидії на наступний рік (2017-2018 рр.)”, – йдеться у повідомленні.

Прес-служба уряду зазначає, що існують окремі випадки, коли громадяни оскаржують у судовому порядку виставлену постачальником послуги суму заборгованості, і тому відмовляються сплачувати відповідні кошти або укладати договір реструктуризації.

“Уряд пішов назустріч таким сім’ям: борг за комунальні послуги, який оскаржується в суді, не впливає на субсидію. У ситуації, коли громадяни не згодні з заборгованістю, вони можуть її оскаржити. На підставі рішення суду про анулювання боргу або до винесення рішення суду про суму заборгованості, яка оскаржується рішенням комісій з питань призначення житлових субсидій, що працюють при органах виконавчої влади на місцях, дію житлової субсидії поновлюється з моменту припинення її виплати, тобто з травня 2017 року”, – інформують в Урядовому порталі.

Крім того, у Кабміні додають, що поточна заборгованість, тобто не сплачені комунальні послуги у березні, травні і червні, не впливає на процес перепризначення житлових субсидій на новий період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *